Selfie çekimi

Selfie Çeken Drone Yolda

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’ın yayına girdiği andan günümüze kadar olan kısa tarihinde uygulama içerisinde en çok kullanılan paylaşım türü selfie. İlk olarak Instagram akımı olarak ortaya çıkan Türkçesi “Özçekim” olarak bilinen selfie artık sadece Instagram için değil birçok yeni sistem içinde kullanılıyor. Hatta son gelen haberlerde artık selfienin sadece bir görsel olarak değerlendirilmediğini de gördük. Zira dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Amazon bile artık selfie ile ödeme alabileceğini duyurmuştu. Ödeme yöntemi bile kullanılan selfie çekiminin yeni bir sektör oluşturduğu da bir gerçek. Sırf selfie çekimi için çıkarılan yeni telefonlar bunun yanında selfie çubukları, selfie kumandaları gibi birçok yeni araç gereçle de selfie sayesinde tanıştık.

Son günlerde ortaya çıkan habere göre tüm bu araç gereçlere ise bir yenisi ekleniyor. Bu kez ise ne bir telefon ne bir tablet. Bu kez son dönemde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen drone adı verilen cihazlarla selfie sürprizi geldi. Avustralyalı bir teknoloji firması tek amacının selfie çekmek olduğu yeni drone cihazlar tasarladıklarını duyurdu. Oldukça küçük bir boyuta sahip olacak olan yeni dronelar hemen her yerde selfie çekimini sağlayacak. Selfie çubukları ve benzeri tüm araç gereçlere duyulan ihtiyacını da karşılayacak olan yeni dronelar yakın zamanda piyasaya sürülecek. Yeni dronelar nasıl bir etki yapar bilinmez ama böyle devam ederse selfie çekimi için daha birçok yeni teknoloji ile karşı karşıya kalacağız.

Selfie Çeken Drone Yolda
4.5 (89.78%) 458 votes

Bir önceki yazımız olan Wilma Elles Sonunda Türk Vatandaşı Oldu başlıklı makalemizde Wilma Elles, Wilma Elles Instagram ve Wilma Elles Türk vatandaşı oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dünyada Instagram Selfie Akımı Rekoru
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Selfie Çeken Drone Yolda” üzerine bir düşünce

  1. Turhan CENGİZ

    Çok güzel çekimler yapılıyor şu an. Evlilik fotoğrafları artık drone ile çekimlere başladılar. Harika pozlar var

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir