Instagram selfie

Dünyada Instagram Selfie Akımı Rekoru

Selfi çılgınlığı Instagram selfie akımı ile rekor paylaşım yapıldı. Bildiğiniz gibi özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra Instagram büyük bir gelişme gösterdi. Gösterdiği bu gelişme ile birlikte 200 milyon kullanıcı sayısına ulaşan Instagram ise birçok yeni akıma da ev sahipliği yapıyor. Buna göre tüm kullanıcıların bildiği gibi son zamanlarda en yaygın olan Instagram akımı Selfie.

Instagram Selfie Akımı Rekor Paylaşım ile Londra Oldu.

İlk başladığı andan itibaren hızla yayılan ve tüm dünya ülkelerinde başlayan bu akım ise artık yavaş yavaş son bulmaya başladı. Selfie akımının bir haritasını oluşturan uzmanlar ise bu akımın oldukça yüksek bir kesme yayıldığını ve bu durumun şaşırtıcı olduğunu belirtti. Selfie akımının en çok paylaşım yapılan merkezinin ise Londra olduğu belirlendi. Londra toplam selfie çekiminin %14’lük kısmını oluşturmuş.

İlginizi çekebilecek sayfalar :  https://www.instatakipci.com/igtv/begeni/yabanci-bot

Dünyada Instagram Selfie Akımı Rekoru
4.4 (88.05%) 174 votes

Bir önceki yazımız olan Ferzan Özpetek Instagram Hesabından İstanbul’u Tanıttı başlıklı makalemizde Ferzan Özpetek, Ferzan Özpetek Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram DM Görüldü Nasıl Kapatılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir