Instagram ünlüler

Selma Ergeç Ve Meryem Uzerli’den Beklenmedik Instagram Paylaşımı

Bir dönem Türk seyircisini ekranlara bağlayan dizi Muhteşem yüzyıl senaryosundan çok oyuncuları ile konuşulmuştu. Birçok yeteneğin ortaya çıkmasını sağlayan dizilerin en gözde oyuncularından biride Meryem Uzerli olmuştu. Dizide ki performansı ile büyük beğeni toplayan Meryem Uzerli kısa süre içerisinde şöhreti yakalamış ve ülkemizin en aranan isimleri arasına girmişti. Tüm bu olaylar yaşanırken ise beklenmedik bir gelişme ile karşılaşılmıştı. Tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edilen güzel oyuncu Meryem Uzerli ülkesi Almanya’ya dönmüştü. Dizi devam ederken Almanya’ya dönen ve burada bir çocuk dünyaya getiren Meryem Uzerli büyük şok yaratmıştı. Birçok kesim tarafından eleştirlen ünlü isim ise sonunda Türkiye’ye geri döndü.

Yeni bir proje için anlaşan ve ülkemize geri dönen ünlü ismin en büyük destekçisi ise eski diziden rol arkadaşı olan Selma Ergeç oldu. Bir dönem iyi geçinemeyen ikili Meryem Uzerli’nin başından geçen olaylardan sonra oldukça yakınlaştı. Her fırsatta beraber dolaşan ikili artık birbirlerinin giyim tarzlarını bile etkilemeye başladı. Tabi bu durum iki ünlü oyuncunun Instagram hesabına da yansıdı. Sürekli beraber gezmeye başlayan ikili artık Instagram paylaşımlarına da bu durumu yansıtınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Selma Ergeç bu konu ile ilgili Instagram üzerinden yaptığı son paylaşımda yayınladığı mesajıyla da olayı en iyi şekilde özetlemiş oldu. Söz konusu mesajda “Bir zamanlar birbirimize hiç iyi davranmıyorduk, ama şimdi bir örnek giyiniyoruz, bakın!” ifadelerine yer veren güzel oyuncu takipçilerinden de büyük beğeni almayı başardı.

Selma Ergeç Ve Meryem Uzerli’den Beklenmedik Instagram Paylaşımı
4.5 (90.14%) 489 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram İçin Yeni 5 Filtre Geldi başlıklı makalemizde Instagram güncellemesi, Instagram kullanımı ve Instagram yeni filtreler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Meryem Uzerli Hız Kesmiyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir