Seren Serengil Instagram hesabından Ameliyat Açıklaması

Seren Serengil Instagram hesabından Ameliyat Açıklaması

Bir süredir yazılı basında büyük oranda kilo vermesiyle yer bulan ünlü isim Seren Serengil Instagram hesabından paylaştığı görüntü ile beraber acaba sağlık sorunları mı yaşıyor sorunu akla getirmişti. Ünlü ismin bu görüntüsünden sonra Seren Serengil’in geçirdiği ameliyatın etkisi nedeniyle böyle bir görüntü verdiği ileri sürülmüştü. Bununla beraber ünlü ismin zayıflamak için de ameliyat geçirdiği iddia edilmişti. Ardı ardına gelen tüm bu iddialardan sonra ünlü isim sonunda tüm bu iddialar için bir açıklama yayınladı.

Seren Serengil Instagram hesabı üzerinden yayınladığı açıklamada “Güzellik uğruna tüp mide ameliyatı geçirmedim. Zaten o dönem aşırı bir kilom yoktu, 75 kiloydum. Çeşitli sağlık sorunlarım nedeniyle ameliyat geçirdim. Kalp büyümesi, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıklarımdan dolayı ameliyat oldum” ifadelerini kullanan ünlü isim yaptığı açıklamadan sonra kendisi hakkında yapılan haberlere de tepki gösterdi. Söz konusu paylaşımı ve son görüntüleriyle hayranlarından da takipçilerinden de beğeni kazanan Seren Serengil’in zayıflamaya devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü ismin bir hayli zayıfladığı biliniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Seren Serengil Instagram hesabından 10.Uluslararası Seul Drama ödüllerinde Engin Akyürek ödül aldığı fotoğrafı paylaştı. Ünlü oyuncunun aldığı ödül büyük bir başarı olarak gösterilirken ödül töreni sonrasında yaşanan olayalar ödülün bile önüne geçmeyi başardı. Zira Seren Serengil Engin Akyürek’in ödül fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz.” İfadelerini kullanmıştı. Bu paylaşımın ardından Seren Serengil’in ünlü ismi her yerde takip ettiği de ortaya atılmıştı.

Söz konusu iddialardan kısa bir süre sonra ise Seren Serengil yine Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı. Menajerinin yaptığı açıklamada “Bugün basında yer alan Seren Serengil Engin Akyürek’in peşinde haberleri tamamen asılsızdır! Engin Akyürek’in tatil için bulunduğu belde de Seren Serengil de kendi çevresi ve erkek arkadaşıyla orada bulunmaktaydı. Bir rakip veya şahıslar için özellikle aynı mekanlarda bulunma söz konusu değildir. Ayrıca Engin Akyürek’in kendi söylemişçesine yazılan yazılar hiçbir şekilde doğru değildir! Hiçbir şekilde hiçbir yerde karşılaşma yaşanmamıştır! 2 tarafta bu şekilde bir açıklama yapmamıştır. Haberler tamamen yanlış ve asılsızdır.” İfadelerini kullandı. Söz konusu açıklamadan sonra ünlü isim hakkında ki iddialarda ilk ağızdan yalanlanmış oldu. Engin Akyürek’in yapacağı açıklamada bununla beraber merak konusu oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Karın yağmasını fırsat bile ve yılbaşı için Kartalkaya’ya gitmeyi tercih eden Seren Serengil Instagram hesabından yılbaşında köpeği ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Hayvan sevgisini her daim gündeme getirmeyi seven ünlü isim Seren Serengil, yılbaşını da köpeğiyle beraber geçirdi.  Köpeği üşümesin diye özel köpek kıyafetleriyle giydirdiği köpeği Instagram hesabından paylaşması hayvan severlerinde beğenisini topladı. Fakat tüm bu paylaşımlardan sonra bir kullanıcının yaptığı yorum yeni bir tartışma yarattı. Söz konusu kullanıcı kış günlerinde ünlü ismin hayvanlara karşı yaptığı bu davranışı yardıma muhtaç kişilere de yapmasını istedi ve “Madem bir köpeğe bu kadar lüks yaşatacak durumdasınız. Yetimhaneden bir yavru alın da yüzünü güldürün” ifadelerini kullandı.

Genelde takipçileriyle diyaloga girmeyi tercih etmeyen ünlü isim söz konusu paylaşıma epey kızmış olacak ki yoruma karşılık biz yazı paylaştı. Yazısında “Evlat edinmeyle köpeğin ne alakası var. Kendi çocuğum olabilecekken neden evlat edineyim. Köpekleri seviyorum onlara bakıyorum.” İfadelerini kullanan ünlü isim yeni bir tartışma başlattı. Söz konusu atışmanın ardından takipçiler arasında da iki farklı görüş oluşması bir süre tartışmanın devam etmesine neden oldu. Seren Serengil ise son açıklamasından sonra bir kez daha konu hakkında her hangi bir yorum yapmadı. Ünlü ismi eleştirenlerin ve savunanların tartışması ise uzun süre aynı paylaşım üzerinden devam etti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.4
173

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir