Instagram ünlüler

Seren Serengil Ameliyat Açıklamasını Instagram’dan Yaptı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir süredir yazılı basında büyük oranda kilo vermesiyle yer bulan ünlü isim Seren Serengil son çekilen görüntüsüyle beraber acaba sağlık sorunları mı yaşıyor sorunu akla getirmişti. Ünlü ismin bu görüntüsünden sonra Seren Serengil’in geçirdiği ameliyatın etkisi nedeniyle böyle bir görüntü verdiği ileri sürülmüştü. Bununla beraber ünlü ismin zayıflamak için de ameliyat geçirdiği iddia edilmişti. Ardı ardına gelen tüm bu iddialardan sonra ünlü isim sonunda tüm bu iddialar için bir açıklama yayınladı.

Instagram hesabı üzerinden yayınladığı açıklamada “Güzellik uğruna tüp mide ameliyatı geçirmedim. Zaten o dönem aşırı bir kilom yoktu, 75 kiloydum. Çeşitli sağlık sorunlarım nedeniyle ameliyat geçirdim. Kalp büyümesi, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıklarımdan dolayı ameliyat oldum” ifadelerini kullanan ünlü isim yaptığı açıklamadan sonra kendisi hakkında yapılan haberlere de tepki gösterdi. Söz konusu paylaşımı ve son görüntüleriyle hayranlarından da takipçilerinden de beğeni kazanan Seren Serengil’in zayıflamaya devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü ismin bir hayli zayıfladığı biliniyor.

Seren Serengil Ameliyat Açıklamasını Instagram’dan Yaptı
4.4 (88.32%) 173 votes

Bir önceki yazımız olan Burak Yılmaz Darp İddialarını Instagram Hesabından Cevapladı başlıklı makalemizde Burak Yılmaz, Burak Yılmaz Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Lady Gaga Yılbaşı Hediyesi İle Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir