Instagram ünlüler

Seren Serengil Hayranlarıyla Köpek Kavgası İçerisine Girdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Hayvan sevgisini her daim gündeme getirmeyi seven ünlü isim Seren Serengil, yılbaşını da köpeğiyle beraber geçirdi. Karın yağmasını fırsat bile ve yılbaşı için Kartalkaya’ya gitmeyi tercih eden Seren Serengil yılbaşında köpeği ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Köpeği üşümesin diye özel köpek kıyafetleriyle giydirdiği köpeği Instagram hesabından paylaşması hayvan severlerinde beğenisini topladı. Fakat tüm bu paylaşımlardan sonra bir kullanıcının yaptığı yorum yeni bir tartışma yarattı. Söz konusu kullanıcı kış günlerinde ünlü ismin hayvanlara karşı yaptığı bu davranışı yardıma muhtaç kişilere de yapmasını istedi ve “Madem bir köpeğe bu kadar lüks yaşatacak durumdasınız. Yetimhaneden bir yavru alın da yüzünü güldürün” ifadelerini kullandı.

Genelde takipçileriyle diyaloga girmeyi tercih etmeyen ünlü isim söz konusu paylaşıma epey kızmış olacak ki yoruma karşılık biz yazı paylaştı. Yazısında “Evlat edinmeyle köpeğin ne alakası var. Kendi çocuğum olabilecekken neden evlat edineyim. Köpekleri seviyorum onlara bakıyorum.” İfadelerini kullanan ünlü isim yeni bir tartışma başlattı. Söz konusu atışmanın ardından takipçiler arasında da iki farklı görüş oluşması bir süre tartışmanın devam etmesine neden oldu. Seren Serengil ise son açıklamasından sonra bir kez daha konu hakkında her hangi bir yorum yapmadı. Ünlü ismi eleştirenlerin ve savunanların tartışması ise uzun süre aynı paylaşım üzerinden devam etti.

Seren Serengil Hayranlarıyla Köpek Kavgası İçerisine Girdi
4.5 (89.32%) 236 votes

Bir önceki yazımız olan Sahte Hesap Mağdurlarının Sayısı Artmaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, Instagram sahte hesap kapatma ve Sahte Hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pınar Altuğ Elleri İle Oldukça Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Seren Serengil Hayranlarıyla Köpek Kavgası İçerisine Girdi” üzerine bir düşünce

  1. Bahtiyar Ücler

    Bu kadının ne yaptığı belli değil. Bir reklam olsun diye evleniyor. Bir ayrılıyor. Takip bile etmiyorum artık.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir