Instagram ünlüler

Seren Serengil Instagram Paylaşımı Olay Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Seren Serengil Instagram hesabından 10.Uluslararası Seul Drama ödüllerinde Engin Akyürek ödül aldığı fotoğrafı paylaştı. Ünlü oyuncunun aldığı ödül büyük bir başarı olarak gösterilirken ödül töreni sonrasında yaşanan olayalar ödülün bile önüne geçmeyi başardı. Zira Seren Serengil Engin Akyürek’in ödül fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz.” İfadelerini kullanmıştı. Bu paylaşımın ardından Seren Serengil’in ünlü ismi her yerde takip ettiği de ortaya atılmıştı.

Söz konusu iddialardan kısa bir süre sonra ise Seren Serengil yine Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı. Menajerinin yaptığı açıklamada “Bugün basında yer alan Seren Serengil Engin Akyürek’in peşinde haberleri tamamen asılsızdır! Engin Akyürek’in tatil için bulunduğu belde de Seren Serengil de kendi çevresi ve erkek arkadaşıyla orada bulunmaktaydı. Bir rakip veya şahıslar için özellikle aynı mekanlarda bulunma söz konusu değildir. Ayrıca Engin Akyürek’in kendi söylemişçesine yazılan yazılar hiçbir şekilde doğru değildir! Hiçbir şekilde hiçbir yerde karşılaşma yaşanmamıştır! 2 tarafta bu şekilde bir açıklama yapmamıştır. Haberler tamamen yanlış ve asılsızdır.” İfadelerini kullandı. Söz konusu açıklamadan sonra ünlü isim hakkında ki iddialarda ilk ağızdan yalanlanmış oldu. Engin Akyürek’in yapacağı açıklamada bununla beraber merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Seren Serengil Instagram Paylaşımı Olay Oldu
4.5 (89.69%) 446 votes

Bir önceki yazımız olan Dan Bilzerian Yeni Türk Rakibi Taha Özer başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Taha Özer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ebru Cündübeyoğlu Instagram Hesabından Babalar Günü Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir