Instagram ünlüler

Seren Serengil’den Engin Akyürek iddiaları İçin İlk Açıklama Geldi

10.Uluslararası Seul Drama ödüllerinde Engin Akyürek ödül alarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Ünlü oyuncunun aldığı ödül büyük bir başarı olarak gösterilirken ödül töreni sonrasında yaşanan olayalar ödülün bile önüne geçmeyi başardı. Zira Seren Serengil Engin Akyürek’in ödül fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz.” İfadelerini kullanmıştı. Bu paylaşımın ardından Seren Serengil’in ünlü ismi her yerde takip ettiği de ortaya atılmıştı.

Söz konusu iddialardan kısa bir süre sonra ise Seren Serengil yine Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı. Menajerinin yaptığı açıklamada “Bugün basında yer alan Seren Serengil Engin Akyürek’in peşinde haberleri tamamen asılsızdır! Engin Akyürek’in tatil için bulunduğu belde de Seren Serengil de kendi çevresi ve erkek arkadaşıyla orada bulunmaktaydı. Bir rakip veya şahıslar için özellikle aynı mekanlarda bulunma söz konusu değildir. Ayrıca Engin Akyürek’in kendi söylemişçesine yazılan yazılar hiçbir şekilde doğru değildir! Hiçbir şekilde hiçbir yerde karşılaşma yaşanmamıştır! 2 tarafta bu şekilde bir açıklama yapmamıştır. Haberler tamamen yanlış ve asılsızdır.” İfadelerini kullandı. Söz konusu açıklamadan sonra ünlü isim hakkında ki iddialarda ilk ağızdan yalanlanmış oldu. Engin Akyürek’in yapacağı açıklamada bununla beraber merak konusu oldu.

Seren Serengil’den Engin Akyürek iddiaları İçin İlk Açıklama Geldi
4.5 (89.69%) 446 votes

Bir önceki yazımız olan Dan Bilzerian’a Türk Rakip Taha Özer Oldu başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Taha Özer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Brittany Renner Takipçilerine Şov Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir