Serenay Sarıkaya Instagram paylaşımları

Serenay Sarıkaya’dan Tek Paylaşıma Rekor Beğeni

Her geçen gün popülaritesini biraz daha arttıran Instagram, artık 300 milyon gibi rakamlarda kullanıcı sayısına ulaşmaya başladı. Bu durumun en büyük nedenlerinden biri ise Instagram’ın fenomeni haline gelen ünlü isimler. Instagramda fenomen olmaya başlayan bu isimler hem kullanıcı sayısında artışa neden oluyor hem de kendi hesaplarında binlerce takipçi olmasını sağlıyor. Bu isimler arasında ülkemizde de bulunan birçok fenomen var. Bunlardan biride yaptığı diziler ile dikkati üzerine çekmeyi başaran Serenay Sarıkaya.

Serenay Sarıkaya’nın Instagram hesabı artık öyle ki hangi amaçla olursa olsun paylaşılan bir fotoğraf dakikalar içerisinde 30 bin gibi beğeni sayılarına ulaşabiliyor. Bu durumdan oldukça memnun olan ünlü isim ise hayranlarını çok sevdiğini ve bu ilginin hoşuna gittiğini de belirtiyor. Artık fenomen haline gelen isim şuan için 750 bin gibi bir takipçi kitlesine sahip. Zaman zaman dizilerinden bazı bölümleri ve kamera arkalarını da takipçileri ile paylaşan ismin, Instagram’da popülaritesi daha çok artacak gibi.

Serenay Sarıkaya’dan Tek Paylaşıma Rekor Beğeni
4.5 (90.69%) 101 votes

Bir önceki yazımız olan Ece erken Sevindirici Haberi Instagram üzerinden Verdi başlıklı makalemizde Ece Erken, Ece Erken Instagram ve Instagram ünlü isimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram fenomenlere Servet Kazandırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir