Instagram ünlüler

Serkan Uçar Instagram Hesabından Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı

Ece Erken ile evlendikten sonra gündem gelen Serkan Uçar Instagram hesabını en aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Ünlü eşi Ece Erken ve yeni dünyaya gelen bebeği ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam eden ünlü isim her seferinde beğeni toplamayı da başarıyor. Bu şekilde ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı da başaran Serkan Uçar, Ece Erken ile birlikte aldıkları kararın ardından yaptığı paylaşımla da çok konuşuldu.

Söz konusu karara göre Ece Erken ve Serkan Uçar çifti tüm ısrarlara rağmen bebeklerinin fotoğrafını belli bir süre yayınlamayacaklardı. Bu karara uyan ikili bebekleri 40’ına gelinceye kadar da bekledi. Bugün 40’ını geçen Eymen’in fotoğrafları sonunda annesi ve babası tarafından paylaşıldı. Ece Erken tarafından ayrı Serkan Uçar tarafından ayrı paylaşılan fotoğraflar büyük beğeni topladı. Bebeğinin uyurken ki halini paylaşan Serkan Uçar Instagram ise paylaşımına “Allah herkese evlat sahibi olmayı nasip eylesin inşallah. Dünyanın en güzel hediyesini bana verdiğin için sana binlerce kez şükürler olsun Yarrabbim. Sanki benim kopyam, aman Ece duymasın çok bozuluyor.” İfadelerini ekledi. Birçok takipçisi tarafından oldukça beğenilen bu paylaşıma ise Serkan Uçar yenilerini eklemeye başladı. Ece Erken’in konu hakkında ki yorumu ise merak edilmeye başlandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Serkan Uçar Instagram Hesabından Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı
4.5 (89.76%) 340 votes

Bir önceki yazımız olan Ceyda Düvenci Anneannesine Duygu Yüklü Instagram Mesajı başlıklı makalemizde Ceyda Düvenci, Ceyda Düvenci Instagram ve Ceyda Düvenci'den duygusal mesaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir