Instagram ünlüler

Serkan Uçar Da Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı

Ece Erken ile evlendikten sonra gündem gelen Serkan Uçar Instagram’ı en aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Ünlü eşi Ece Erken ve yeni dünyaya gelen bebeği ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam eden ünlü isim her seferinde beğeni toplamayı da başarıyor. Bu şekilde ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı da başaran Serkan Uçar, Ece Erken ile birlikte aldıkları kararın ardından yaptığı paylaşımla da çok konuşuldu.

Söz konusu karara göre Ece Erken ve Serkan Uçar çifti tüm ısrarlara rağmen bebeklerinin fotoğrafını belli bir süre yayınlamayacaklardı. Bu karara uyan ikili bebekleri 40’ına gelinceye kadar da bekledi. Bugün 40’ını geçen Eymen’in fotoğrafları sonunda annesi ve babası tarafından paylaşıldı. Ece Erken tarafından ayrı Serkan Uçar tarafından ayrı paylaşılan fotoğraflar büyük beğeni topladı. Bebeğinin uyurken ki halini paylaşan Serkan Uçar ise paylaşımına “Allah herkese evlat sahibi olmayı nasip eylesin inşallah. Dünyanın en güzel hediyesini bana verdiğin için sana binlerce kez şükürler olsun Yarrabbim. Sanki benim kopyam, aman Ece duymasın çok bozuluyor.” İfadelerini ekledi. Birçok takipçisi tarafından oldukça beğenilen bu paylaşıma ise Serkan Uçar yenilerini eklemeye başladı. Ece Erken’in konu hakkında ki yorumu ise merak edilmeye başlandı.

Serkan Uçar Da Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı
4.5 (89.76%) 340 votes

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın’dan Düğün Davetiyesi başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Uygulaması Kullanımınızı Düzenleyebileceğiniz Özel Noktalar
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir