Instagram ünlüler

Sertap Erener Instagram Ayrılık Acısı Paylaşımı İlgi Gördü

Son günlerde magazin basınını en çok sallayan olaylardan biri Sertap Erener Instagram hesabından 18 yıllık kocası Demir Demirkol’dan ayrılmasından sonra yaprığı paylaşımlar ilgi gördü. Aslında ayrılığı Demirkol istemiş ve ayrıldıktan kısa bir süre sonra başka bir aşka yelken açmıştı. Bu durumu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla da dile getiren Demirkol takipçilerinden de büyük bir tepki almıştı. Sertap Erener ise tüm bu olaylar yaşanırken sessizliğini korumuştu. Fakat magazin basınına yansıyan detaylara göre Erener, bu konu ile ilgili psikolojik destek almıştı.

Sertap Erener Instagram paylaşımı ile ayrılık acısını üstünden attığını gösterdi.

Selfie resmini çekerek paylaşım bulunan ünlü isim paylaşımına etkili birde mesaj ekledi. Sezan Aksu’nun şarkısından alıntı yaparak; “Her gün bir yere konmak ne güzel. Bulanmadan donmadan akmak ne hoş… Dünle beraber gitti cancağızım… Şimdi yeni şeyler söylemek lazım. Ne kadar söz varsa düne ait, şimdi yeni şeyler söylemek lazım” ifadeleri kullandı. Öte yandan ayrılık acısını üzerinden atması ile daha fazla sosyalleşeceğini dile getiren ünlü sanatçı, haftaya tatil için yurt dışına çıkıyor. Olayla ilgili eski eşten ise hiçbir açıklama yada mesaj gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Sertap Erener Instagram Ayrılık Acısı Paylaşımı İlgi Gördü
4.4 (88.77%) 276 votes

Bir önceki yazımız olan Kara Para Aşk Dizisinin Vurulma Sahneleri Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram haberleri, Kara Para aşk ve Kara Para Aşk sosyal medyada alay konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pelin Öztekin Son Hali İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir