Sevgili Kavgalarına Son Verecek Instagram Botu

Sevgili Kavgalarına Son Verecek Instagram Botu

Sevgilinizin Fotoğrafını Tıklamadan Beğenen Instagram Botu

Yeni Instagram Botu Ne İşe Yarıyor ? Instagram, kendi yaptığı güncellemelerinin yanında diğer yazılımcılara da Instagram hakkında geliştirmeler yapma imkanı sunan bir sosyal medya uygulaması. Bu yanıyla değerlendirilip yapılan yeni yazılımlardan biri de sizin yerinize takip ettiklerinizin postlarını otomatik beğenen Instagram botu. Sevgili Kavgalarına Son Verecek Instagram Botu nedir nasıl kullanılır yakından bakalım.

Instagram botu yalnızca beğeni mi yapıyor ? Instagram, kendi yazılım güncellemelerinin yanında başka kullanıcı ve yazılımcılara da kendisi hakkında yeni yazılımlar yazma imkanı sunabilen bir sosyal medya uygulaması. Instagram’ın dünya üzerinde yüz milyonlarca üyesi var. Bu üyeler her gün onlarca fotoğraf ve hikaye paylaşımı yapmakta ve programı aktif olarak kullanmaktadır.

Ancak kendisinden bağımsız olarak piyasaya sürülen bu yeni Instagram beğeni botu kullanıcılardan nasıl tepki alacak bilinmiyor. Aynı zamanda Instagram’ın nasıl tepki vereceği de henüz kestirilemiyor.

facebook bot

Diğer Sosyal Ağlar Kullanıyor Mu ?

Sosyal medya sadece Instagram’dan ibaret değil elbette. Instagram botu ve ona benzer beğeni botları diğer sosyal medya ağlarında da kullanılabilir. Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook bu tür sosyal ağ hilelerine karşı kendisini korumaya çalışıyor. Ancak kullanıcılar özellikle de işletme hesabı kullanan kişiler bu tarz yazılım botlarını kullanmak için türlü yollara başvuruyorlar.

Twitter’da da durum farklı değil. Favori yapma uygulamasından vazgeçen ve favori yapma uygulamasını beğeni yapma uygulamasına çeviren Twitter aynı Instagram botu gibi beğeni botları ve retweet botlarının hedefinde olabilir. Sevgili Kavgalarına Son Verecek Instagram Botu benzeri uygulamaları görmek mümkün.

instagram begeni botu

Takipçi Sayısı Kadar Beğeniler De Önemli

Instagram’da yıllar önce başlayan takipçi devşirme ya da takipçi satın alma modası yavaş yavaş, beğeni yapabilen kaliteli takipçiler bulma olarak değişiyor. Yeni Instagram botu istemeden de olsa bu yönde çalışabilecek bir sistem geliştirmiş oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Uygulama Kaldırma

Ticari hesapların satın aldıkları takipçilerden beğeni gelmemesi, gerçek takipçi ve müşterilerinde güven problemleri yaşanmasına neden olmaktadır. Bu gibi sorunlara son verebilecek olan yeni Instagram botu, beğeni sayılarınız ile takipçi sayılarınız arasında bir denge oluşturma konusunda size yardımcı olabilir. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu uygulama kesinlikle Instagram’ın resmi bir uygulaması değildir.

Sayfamızda da güvenilirliğinden emin olmadığımız, korsan olarak tabir edilebilecek yardımcı uygulamaların yüklemeleri konusunda bilgilendirme ve yönlendirme yapılmamaktadır.

Yazılımcı Trip Yememek İçin Bu Yola Başvurmuş

Takip ettiklerinizin postlarını beğenen Instagram botu neden ortaya çıktı peki. Yazılımcı olduğu belirtilen gulzar1996 kullanıcı adlı bir reddit yazarı, sevgilisinin fotoğraflarını zamanında beğenemediği için böyle bir yazılım geliştirdiğini belirtiyor. Bu yazılım sayesinde sevgilisinin paylaştığı Instagram postunu anında otomatik olarak beğendiğini söyleyen yazılımcı bu şekilde “neden fotoğrafımı beğenmedin ?” gibi sorulardan kurtulduğunu söylüyor.

instagram post bildirimleri
Resimdeki gibi post bildirimlerinizi açabilirsiniz.

Bunun dışında legal yollardan arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenmek için yapmanız gereken tek şey post bildirimlerini aktif hale getirmek. Böylece fotoğraflar paylaşıldığı an size bildirim gelecek ve arkadaşınızın fotoğrafını anında beğenebileceksiniz.

Instagram Beğeni Botu Kullanmak Zararlı Mıdır?

Instagram Beğeni Botu, instagram tarafından desteklenen uygulamalardan biridir. Bu sayede kullanırken herhangi bir zarar görme riskiniz bulunmaz.

Instagram Beğeni Botu’nu Neden Kullanmalıyım?

Instagram Beğeni Botu sayesinde, yakın arkadaşlarınızın veya sevgilinizin içeriklerini beğenmeyi unuttuğunuza dair şüpheler taşımazsınız. Böylece instagram sizin için daha keyifli bir yer haline gelir.

Instagram Beğeni Botu Kullanmak Ücretli Midir?

Instagram Beğeni Botu herhangi bir şekilde ücret istemez. Tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir