Sevim Emre Instagram Hesabından Ayşe Özyılmaz’a Cevap Verdi

Sevim Emre Instagram Hesabından Ayşe Özyılmaz’a Cevap Verdi

Instagram’ın en aktif ünlülerinden biri olan ünlü isim Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile sosyal medyayı sallamıştı. Ünlü isim söz konusu Instagram paylaşımında fotoğrafa düzenleme yapmış fakat başarılı olamamıştı. Fotoğrafın hemen her bölümünde oynama yaptığı belli olan ve netliği bozan ünlü isim buna rağmen fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmıştı. Söz konusu paylaşımın ardından ise Sevim Emre’ye bu konuda birçok takipçisi yorumlar göndermeye başladı. Yaptığı paylaşım eleştirilen ünlü isme en ağır eleştiri ise Ayşe Özyılmazel yaptı.

Ünlü gazeteci köşesinde Sevim Emre’nin yaptığı paylaşıma yer vererek “Ah Sevim Emre ah… Kırmızı harika bir elbiseyle poz verdiği fotoğrafta inceltmenin dozunu öyle bir kaçırmış, öyle bir filtreleyememiş ki, fotoğraf şuurunu kaybetmiş. Arkadaki vazolar yamularak birbirine girmiş, yer yerinden oynamış, eli kağıda dönmüş, masa kendinden geçmiş, o güzel yüzü kaymış gitmiş. Bir kişi de çıkıp ‘Sevimciğim, bence bu fotoğrafı kaldır, sen zaten güzelsin, ne gerek var, bak olmamış bu, hatta biraz komik kaçmış’ dememiş.” İfadelerini kullandı. Söz konusu yazı ise Sevim Emre’yi epey bir kızdırdı.

Instagram Hesabından Cevap Verdi

Zira ünlü isim hemen bir Instagram paylaşımı daha yaparak ünlü isme cevap verdi. Söz konusu paylaşımında “Sevgili gönül dostlarım canlarım sevgili Ayşe Özyılmazel yazacak bir şey bulamamış. Paylaştığım bir resmi konu etmiş insanlar instagram’da neler paylaşıyorlar kendilerini şekilden şekle sokuyorlar arkadaşım çekti paylaştım ne önemi var ki ben köşe yazılarımı paylaşıyorum ve orada hayatı ve yaşananları yazıyorum kimsenin dedikodusunu yapmıyorum onları paylaşsalar topluma daha yararlı olmaz mı? Sizi seviyorum ve bunlara ve bu konuya yorum yapanlara sadece gülüyorum sevgiyle kalın, önemli olan gönül güzelliği.” İfadelerini kullanarak kızgınlığını dile getiren ünlü isim sosyal medyayı bir kez daha karıştırdı. Konu hakkında yeni paylaşımlar gelecek mi yoksa tartışma burada kapanacak mı bilinmez ama yaşanan tartışma daha uzun süre sosyal medyada konuşulacak gibi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
446

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir