Şeyda Coşkun Instagram Hesabından Paylaştığı İlginç Paylaşım

Şeyda Coşkun Instagram Hesabından Paylaştığı İlginç Paylaşım

instagram takipçi satın al instatakipci

Ünlülerin yaşam koçu olarak bilinen ünlü diyetisyen Şeyda Coşkun Instagram hesabından ilk defa annelik heyecanını yaşayacağını takipçileriyle paylaşmıştı. Hamilelik döneminde birçok kez objektiflerin karşısına geçen ve neredeyse hiç büyümeyen karnıyla şaşkınlık yaratan ünlü isim doğumdan sonrada dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Zira ünlü ismin doğumdan önce yaptığı Instagram paylaşımları ne kadar ilgi görüyorsa doğum sonrası yaptıkları paylaşımlarda o kadar büyük oranda ilgi görmeye başladı. Bununla beraber ünlü ismin yaptığı son ilginç paylaşım ise epey bir konuşulmasına neden oldu.

Şeyda Coşkun Instagram Hesabı

Daha önce ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede tartışılan emzirme konusuyla ilgili bir paylaşım yapan ünlü isim Dünya Emzirme haftasına destek olmak için bebeğini emzirirken ki halini paylaştı. Bebeğini emzirirken çekilmiş olan fotoğrafı direk olarak kendi Instagram sayfasından paylaşan ünlü yaşam koçu paylaşımına  “Dünya Emzirme Haftası, tam destek! Emzir sütün gelsin” notunu da düşmeyi ihmal etmedi. Söz konusu bu paylaşım ise sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Kimi takipçileri ünlü ismin bu konuya destek vermesini yerinde bulup paylaşımı desteklerken kimi kullanıcılarda bu şekilde paylaşımlar yapmasını yanlış buldu. Ünlü isim tüm bu yorumlar ve görüşler için hiçbir açıklamada bulunmadı. Açıklama yerine bebeğiyle ilgili paylaşımlar yapmaya devam etti. Ünlü diyetisyenin gelen soruları da cevaplayarak annelere destek olması gözlerden kaçmadı.

En son ünlü şarkıcı Hadise ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelen ünlülerin zayıflama uzmanı Şeyda Coşkun şu sıralar annelik heyecanını yaşıyor. İlk kez anne olmaya hazırlanan ismin yaşadığı heyecandan çok yaptığı paylaşımlar gündeme geliyor. Zira bu paylaşımlar ünlü ismin hamilelik döneminde bile ne denli spor düşkünü olduğunu kanıtlar nitelikte. Özellikle son yapılan Instagram paylaşımları ise herkesi şaşırtmaya yetiyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Söz konusu son paylaşımlar da doğuma bir aydan az bir süre kalmasına rağmen Şeyde Coşkun’un fiziği dikkatleri çekti. Zira ünlü isim hiç hamile değilmiş gibi gözüküyor. Çok az kilo alan ve sürekli spor yaptığını özellikle yüzmeye önem verdiğini dile getiren ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun doğumdan sonra direk eski haline gelecek gibi. Zira Instagram paylaşımlarına bakan birçok takipçisi ünlü ismin hamilelikten öncesi hali ile bir farkı olmadığını belirtiyor. Tüm hamileliği boyunca çok az kilo alan isim her ne kadar son ay içerisinde biraz daha kilo almış olsa da gerçekten diğer hamileliklere göre oldukça az kilo aldı denebilir. Hamilelik dönemi ile ilgili paylaşımlarına Instagram sayfası üzerinden devam eden ünlü ismin kısa süre sonra doğum yapacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Şeyda Coşkun’un bu dönemden sonra kilo alıp almayacağı ise takipçilerini ayırdı. Kimi takipçiler bu durumun gayet sağlıklı olduğunu savunsa da kimileri de bu durumun bebek için oldukça tehlikeli olduğunu savunuyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Şeyda Coşkun Instagram Hesabından Paylaştığı İlginç Paylaşım
4.5 (89.61%) 406 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir