Instagram ünlüler

Şeyda Coşkun’dan İlginç Instagram Paylaşımı

Ünlülerin yaşam koçu olarak bilinen ünlü diyetisyen Şeyda Coşkun geçtiğimiz aylarda ilk defa annelik heyecanını tatmıştı. Hamilelik döneminde birçok kez objektiflerin karşısına geçen ve neredeyse hiç büyümeyen karnıyla şaşkınlık yaratan ünlü isim doğumdan sonrada dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Zira ünlü ismin doğumdan önce yaptığı Instagram paylaşımları ne kadar ilgi görüyorsa doğum sonrası yaptıkları paylaşımlarda o kadar büyük oranda ilgi görmeye başladı. Bununla beraber ünlü ismin yaptığı son ilginç paylaşım ise epey bir konuşulmasına neden oldu.

Daha önce ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede tartışılan emzirme konusuyla ilgili bir paylaşım yapan ünlü isim Dünya Emzirme haftasına destek olmak için bebeğini emzirirken ki halini paylaştı. Bebeğini emzirirken çekilmiş olan fotoğrafı direk olarak kendi Instagram sayfasından paylaşan ünlü yaşam koçu paylaşımına  “Dünya Emzirme Haftası, tam destek! Emzir sütün gelsin” notunu da düşmeyi ihmal etmedi. Söz konusu bu paylaşım ise sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Kimi takipçileri ünlü ismin bu konuya destek vermesini yerinde bulup paylaşımı desteklerken kimi kullanıcılarda kısa süre önce doğum yapmış olan bir annenin bu şekilde paylaşımlar yapmasını yanlış buldu. Tüm bu yorumlar ve görüşler için hiçbir açıklamada bulunmayan Şeyda Coşkun ise söz konusu paylaşımdan sonra bebeğiyle ilgili paylaşımlar yapmaya devam etti. Ünlü diyetisyenin gelen soruları da cevaplayarak annelere destek olması gözlerden kaçmadı.

Şeyda Coşkun’dan İlginç Instagram Paylaşımı
4.5 (89.61%) 406 votes

Bir önceki yazımız olan Galatasaray’dan Dev Anlaşma başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray forma ve Galatasaray Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yeşim Salkım Ayrılığın Ardından Instagram Mesajı İle Dikkat Çekti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir