Instagram ünlüler

Shia LaBeouf Instagram Hesabından Paylaştığı Olay Fotoğraf

Daha önce birbirinden ünlü birçok filmde yer almış olan Amerikalı aktör Shia LaBeouf Instagram hesabından olay olacak bir fotoğraf paylaştı. Ardı ardına 3 filmde de yer alan ünlü oyuncu bu seriyle beraber Amerika’nın ve aslında tüm dünyanın önde gelen ünlülerinden biri olmayı başarmıştı. Filmlerde ortaya koyduğu performansı oldukça başarılı bulunan Shia LaBeouf ne yazık ki özel hayatı ise bu başarıdan biraz uzak. Zira ünlü oyuncu defalarca alkol yüzünden ceza aldı. Birkaç kez alkollü bir şekilde vatandaşın huzurunu bozmaktan gözaltına alınmış olan oyuncu alkol alışkanlığı yüzünden tedavi bile gördü. Birçok ünlü ismin tedavi olduğu merkezde tedavisini tamamlayan Shia LaBeouf acaba düzeldi mi derken ünlü aktör yeniden alışılmış bir görüntüde yer aldı.

Aşırı derece de alkol alan ve bu şekilde trafiğe çıkan ünlü isim bir kez daha polisler tarafından yakalandı. Aracından indirilen ünlü isim bu kez kelepçelenerek göz altına alındı. Ünlü oyuncunun kelepçelendiği görüntüler ise sosyal medyayı salladı. Zira bu görüntüler anlık oradan geçmekte olan ve ünlü aktörü tanıyan bir kişi tarafından çekilerek Instagram üzerinden yayınlandı. Bu görüntüleriyle hayranlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğratan ünlü oyuncu ise ne konu hakkında ne de olay sırasında çekilen fotoğraflarının paylaşılmasına bir açıklama yapmadı. Bununla beraber Shia LaBeouf’un sosyal medya hesaplarına hayranları mesajlar yağdırmaya başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-yorum

Shia LaBeouf Instagram Hesabından Paylaştığı Olay Fotoğraf
4.5 (89.88%) 423 votes

Bir önceki yazımız olan Twitter Kan Kaybediyor Instagram Yükselişte başlıklı makalemizde instagram, Sosyal medya ve Sosyal Medya uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hikayeler Çoklu Paylaşım Desteği Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir