Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi

Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Bir süre önce biten şarkı yarışmasının formatı gereği jüri üyesi Sibel Can, genç yetenekleri keşfetmek için Türkiye turuna çıkmıştı. Güçlü sesler bulmak için epey bir emek gösteren ünlü isim Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde Mutlu Kaya ile karşılaşmış ve arkadaşlarının başvurması ile birlikte genç kızı dinlemişti. Genç kızın sesine hayran kalan Sibel Can yarışmacısı olarak genç kızı seçmişti. Nitekim beklenen de oldu ve Mutlu Kaya daha ilk performansıyla herkesten geçer not almayı başardı. Finallere kalan Mutlu Kaya kısa bir süre için evine dönmüş ve yarışmanın bir üst turu için hazırlıklarına başlamıştı. Bu sırada eski sevgilisinin saldırısına uğrayan genç kız başından vurulmuş ve ağır yaralanmıştı. Yaklaşık 2 aydır hastanede tedavi gören Mutlu Kaya sonunda iyi haber vermiş ve hayati tehlikeyi atlatmıştı.

Bu süreçte Sibel Can’ın da ziyaret ettiği Mutlu Kaya geçtiğimiz günlerde bir kez daha gündeme gelmişti. Genç ismin bu kez gündeme gelme nedeni ise beklenen yardımlarının yapılmaması nedeniyle GATA’ya sevk edilememesi olmuştu. Böyle bir açıklama gelince ise tüm gözler Sibel Can’ın üzerine çevrilmiş ve yardım sözü veren ünlü isim ağır bir şekilde eleştirilmişti. Beklenen haber ise sonunda geldi. Mutlu GATA’ya sevk edilerek fizik tedaviye alındı. Bu haberin ardından ise sessizliğini koruyan Sibel Can, Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Diyarbakır’daki tedavisinin ardından Devlet büyüklerimizin yardımı gayreti ve şahsımın hassasiyetiyle Fizik tedavi ve rehabilitasyon için Gülhane Askeri Tip Akademisi’ne (GATA)ya sevk edildi.

Sibel Can Defalarca Aradım

Başına gelen talihsiz olaydan itibaren her gün defalarca arayıp bilgi aldığım Mutlu’nun iyileşmesinde hayata gözlerini açmasında büyük emeği olan değerli Dr. Ulaş Aktaş ve bütün çalışma arkadaşlarına özellikle teşekkür ediyorum. Daha yolun başındasın güzel mutlu her şey senin cennet gözlerin gibi güzel olacak. Yüreğinin büyüklüğü kadar yardım et ve sus! Sus. Susabilmek öyle bir erdemdir ki Son sözü söyleyen sen olsan da. Sadece sen bil ve kendine fısılda! Bırak seni kim nasıl bilirse bilsin! Yüreğince insan ol ve insan olabilmenin Erdemini yüreğinde yaşa.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece desteğini de ortaya koymuş oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/coklu-video

Kısa süre içerisinde sosyal medya hesapları büyük ilgi gören Sibel Can Instagram hesabından yayınladığı paylaşımlarla takipçilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.  Bir süredir verdiği konserlerle gündemde kalmayı başaran Sibel Can, hayranlarıyla iletişime geçmek içinse sosyal medya hesaplarını kullanmaya başladı. Bu bağlamda Sibel Can’ın son yaptığı paylaşımda büyük ilgi gördü. Ünlü isim söz konusu son paylaşımda ise oğlu Engincan’ın doğum gününü kutladı. Paylaşımında nostaljik bir resim kullanmayı tercih eden Sibel Can oğluna da büyük bir sürpriz yapmış oldu.

Zira paylaşımda Sibel Can oğlu Engincan’ı kucağına aldığı yıllarda oğlu ile beraber çekilmiş ve dergi kapağı olarak kullanılmış olan bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımına ayrıca “İlk göz ağrım her şeyim Engincan Ural. Beraber büyüdük canım oğlum… Daha nice mutlu, sağlıklı, huzurlu güzel yıllara. İyi ki varsın. İyi ki doğdun efendi oğlum benim…” notunu düşen ünlü isim böylece oğlunun doğum gününü Sibel Can Instagram hesabı üzerinden kutlamış oldu. Yapılan paylaşım sonrasında Engincan’ın ne tür bir karşılık vereceği merak konusu olurken Sibel Can’ın “Anne” dergisine kapak olduğu fotoğraf büyük beğeni topladı. 1992 yılının Kasım ayında basılan dergi hakkında ünlü isme birçok yorum yapılırken Sibel Can dergi ile ilgili her hangi bir açıklama yapmadı.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi
4.4 (88.24%) 165 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir