Instagram ünlüler

Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Bir süre önce biten şarkı yarışmasının formatı gereği jüri üyesi Sibel Can, genç yetenekleri keşfetmek için Türkiye turuna çıkmıştı. Güçlü sesler bulmak için epey bir emek gösteren ünlü isim Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde Mutlu Kaya ile karşılaşmış ve arkadaşlarının başvurması ile birlikte genç kızı dinlemişti. Genç kızın sesine hayran kalan Sibel Can yarışmacısı olarak genç kızı seçmişti. Nitekim beklenen de oldu ve Mutlu Kaya daha ilk performansıyla herkesten geçer not almayı başardı. Finallere kalan Mutlu Kaya kısa bir süre için evine dönmüş ve yarışmanın bir üst turu için hazırlıklarına başlamıştı. Bu sırada eski sevgilisinin saldırısına uğrayan genç kız başından vurulmuş ve ağır yaralanmıştı. Yaklaşık 2 aydır hastanede tedavi gören Mutlu Kaya sonunda iyi haber vermiş ve hayati tehlikeyi atlatmıştı.

Bu süreçte Sibel Can’ın da ziyaret ettiği Mutlu Kaya geçtiğimiz günlerde bir kez daha gündeme gelmişti. Genç ismin bu kez gündeme gelme nedeni ise beklenen yardımlarının yapılmaması nedeniyle GATA’ya sevk edilememesi olmuştu. Böyle bir açıklama gelince ise tüm gözler Sibel Can’ın üzerine çevrilmiş ve yardım sözü veren ünlü isim ağır bir şekilde eleştirilmişti. Beklenen haber ise sonunda geldi. Mutlu GATA’ya sevk edilerek fizik tedaviye alındı. Bu haberin ardından ise sessizliğini koruyan Sibel Can, Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Diyarbakır’daki tedavisinin ardından Devlet büyüklerimizin yardımı gayreti ve şahsımın hassasiyetiyle Fizik tedavi ve rehabilitasyon için Gülhane Askeri Tip Akademisi’ne (GATA)ya sevk edildi.

Sibel Can Defalarca Aradım

Başına gelen talihsiz olaydan itibaren her gün defalarca arayıp bilgi aldığım Mutlu’nun iyileşmesinde hayata gözlerini açmasında büyük emeği olan değerli Dr. Ulaş Aktaş ve bütün çalışma arkadaşlarına özellikle teşekkür ediyorum. Daha yolun başındasın güzel mutlu her şey senin cennet gözlerin gibi güzel olacak. Yüreğinin büyüklüğü kadar yardım et ve sus! Sus. Susabilmek öyle bir erdemdir ki Son sözü söyleyen sen olsan da. Sadece sen bil ve kendine fısılda! Bırak seni kim nasıl bilirse bilsin! Yüreğince insan ol ve insan olabilmenin Erdemini yüreğinde yaşa.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece desteğini de ortaya koymuş oldu.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Burak Yılmaz Darp İddialarını Instagram Hesabından Cevapladı

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/coklu-video

Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi
4.4 (88.24%) 165 votes

Bir önceki yazımız olan Yeşim Salkım Ayrılığın Ardından Instagram Mesajı İle Dikkat Çekti başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Yeşim Salkım ve Yeşim Salkım Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir