Instagram ünlüler

Sibel Can’dan Oğlu Engincan’a Doğum Günü Mesajı

Bir süredir verdiği konserlerle gündemde kalmayı başaran Sibel Can, hayranlarıyla iletişime geçmek içinse sosyal medya hesaplarını kullanmaya başladı. Kısa süre içerisinde sosyal medya hesapları büyük ilgi gören Sibel Can özellikle Instagram hesabından yayınladığı paylaşımlarla takipçilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu bağlamda Sibel Can’ın son yaptığı paylaşımda büyük ilgi gördü. Ünlü isim söz konusu son paylaşımda ise oğlu Engincan’ın doğum gününü kutladı. Paylaşımında nostaljik bir resim kullanmayı tercih eden Sibel Can oğluna da büyük bir sürpriz yapmış oldu.

Zira paylaşımda Sibel Can oğlu Engincan’ı kucağına aldığı yıllarda oğlu ile beraber çekilmiş ve dergi kapağı olarak kullanılmış olan bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımına ayrıca “İlk göz ağrım her şeyim Engincan Ural. Beraber büyüdük canım oğlum… Daha nice mutlu, sağlıklı, huzurlu güzel yıllara. İyi ki varsın. İyi ki doğdun efendi oğlum benim…” notunu düşen ünlü isim böylece oğlunun doğum gününü Instagram hesabı üzerinden kutlamış oldu. Yapılan paylaşım sonrasında Engincan’ın ne tür bir karşılık vereceği merak konusu olurken Sibel Can’ın “Anne” dergisine kapak olduğu fotoğraf büyük beğeni topladı. 1992 yılının Kasım ayında basılan dergi hakkında ünlü isme birçok yorum yapılırken Sibel Can dergi ile ilgili her hangi bir açıklama yapmadı.

Sibel Can’dan Oğlu Engincan’a Doğum Günü Mesajı
4.4 (88.85%) 262 votes

Bir önceki yazımız olan Evan Antin Instagram’ın Yeni Fenomeni Olmayı Başardı başlıklı makalemizde Evan Antin, Evan Antin Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Helin Avşar Evlendiğini Instagram Hesabından Duyurdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir