Simge Fıstıkoğlu Instagram

Simge Fıstıkoğlu Acı Haberi Instagram Hesabından Verdi

Futbol dünyasının başarılı sunucularından biri olan Simge Fıstıkoğlu, son dönemde haber spikerliği yapmaya başlamıştı. Hali hazırda programlarına devam eden ünlü isim kısa bir süre önce acı bir haber aldı. Acı haberi Çarşamba günü alan ünlü isim bir süredir tedavi gören babasını kaybetti. Ölüm haberini alır almaz deri bir üzüntüye boğulan ünlü sunucu babasının ölüm haberini ise Instagram hesabından verdi. Takipçilerini de duygulandıran paylaşımdan sonra ise Simge Fıstıkoğlu’ndan her hangi bir başka açıklama gelmedi.

Instagram üzerinden kara bir paylaşım yapan Simge Fıstıkoğlu söz konusu paylaşımında babasının ölüm haberini ve cenazenin detaylarına ilişkin bilgiler paylaşıldı. Ünlü sunucu söz konusu paylaşımda kullandığı bir ayrıntıyla ise hemen herkesi duygulandırmayı başardı. Zira ünlü isim söz konusu paylaşımı “Kalbimin sızısı” notuyla yaptı. Hem kullanılan bu ifade hem de gelen ölüm haberinden sonra ise hayranları ve takipçileri de Simge Fıstıkoğlu’nu mesaj yağmuruna tuttu. Baş sağlığı mesajları ile dola paylaşım birçok takipçiyi duygulandırırken birçok ünlü isimden de baş sağlığı mesajları gecikmedi. Cenazeye ilişkin olarak resmi bir açıklama yapılı yapılmayacağı ise merak konusu oldu. Zira cenaze töreninin bugün ikindi namazından sonra yapılacağı bilgisi de verildi. Cenazenin defnedileceği yerin ise İstanbul olacağı öğrenildi.

Simge Fıstıkoğlu Acı Haberi Instagram Hesabından Verdi
4.4 (87.18%) 39 votes

Bir önceki yazımız olan Türkiye Sosyal Medya Kullanımında Zirveye Oynuyor başlıklı makalemizde Sosyal medya, Sosyal Medya verileri ve Türkiye Sosyal Medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ünlü Şarkıcı Chris Brown Sonunda İstediğini Aldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir