Instagram futbolcular

Simone Zaza İtalyanlarından Özür Diledi

Her ne kadar ülkemiz şansız bir şekilde EURO 2016’ya erken veda etmiş olsa da turnuva büyük bir coşku ile devam ediyor. Son olarak çeyrek finallerin yapıldığı turnuvada yavaş yavaş güçlü rakiplerde birbirleriyle eşleşmeye başladı. Geçtiğimiz haftada erken finallerden biri olarak gösterilen İtalya ile Almanya arasındaki maç gündeme gelmişti. Büyük bir mücadeleye sahne olan maçta ise beraberlik bir türlü bozulmadı. Normal süresi birer gol ile tamamlanan maçın uzatmalarında da eşitlik bir türlü bozulmadı. Her iki takımın üstünlük gösteremediği maç ise penaltılara kadar gitmişti. Penaltılarda da bir türlü bozulmayan eşitlik sıralı penaltılarda bozulmuş ve Simone Zaza’nın topu dışarı atmasıyla Almanya maçı kazanmıştı.

Penaltı atmak için son anlarda oyuna alınmasına karşın penaltıyı farklı bir şekilde dışarı atan Simone Zaza ise bir anda eleştirilerin hedefi oldu. Ünlü futbolcu gelen bu eleştiriler karşısında ise Instagram hesabından bir özür mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda “Özür dilemenin de ötesinde, bu takımla yaşamış, sevincine ortak olmuş, inanmış ancak sonunda acı çekmiş herkes için üzgünüm. “Durumun bilincindeyim ve bu konuda üzerime düşen sorumluluğu üstleniyorum.” İfadelerini de kullanan başarılı futbolcu tüm halkından özür diledi. Fakat bu paylaşımın ardından bile ünlü futbolcuya tepki mesajları gönderilmeye devam etti.

 

Simone Zaza İtalyanlarından Özür Diledi
4.5 (90%) 196 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Paper Uygulamasına Son Verdi başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Paper ve Facebook Paper kaldırılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Go Insta Özelliği İle Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir