Instagram ünlüler

Sinan Akçıl’a Instagram Takipçilerinden İlginç Tepki

Bir süredir Ebru Şallı ile yaşadığı ilişkiyle adından söz ettiren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl bu süreç boyunca yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın en popüler isimlerinden birisi oldu. Ünlü ismin özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ise büyük ilgi görüyor. Asıl ilginç olan ise paylaşımların ilgi görmesi değil. Paylaşımları ilgi görmesine karşın birçok takipçisi tüm ünlü ismin paylaşımlarını dalga konusu yapıyor. Hatta bunun için Sinan Akçıl’ı takip eden bir kitle olduğunu bile söyleyebiliriz.
Zira Sinan Akçıl’ın son yaptığı iki paylaşımda bu durumun kanıtı niteliğinde. Söz konusu paylaşımlarda Sinan Akçıl saatlerini ön plana çıkaran resimler paylaştı. Her seferinde farklı bir saat takan ünlü ismin adeta saatleri göstermek için yaptığı paylaşımlar ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Binlerce kişi bir anda Sinan Akçıl’ın bu paylaşımlarını dalga konusu haline getirmeye başladı. Öyle ki paylaşımlarla ilgili capsler bile yapılıyor. Hatta birçok takipçinin “Sinan’ın gösteriş saati” şeklinde ilginç bir yorum yaptığı da görüldü. Konu hakkında Sinan Akçıl ise her hangi bir açıklama yapmaktan kaçındı. Gelen tüm bu yorumlara rağmen paylaşımlarını da kaldırmayan ünlü isim kendisine gelen bu eleştirilere cevap verir mi bilinmez ama daha uzun süre Sinan Akçıl’ın bu yönü daha birçok kişi için dalga konusu olacak gibi. Zira daha öncede ünlü isim bu şekilde paylaşımlar yapmış ve aynı şekilde tepkilere maruz kalmıştı.

Sinan Akçıl’a Instagram Takipçilerinden İlginç Tepki
4.5 (89.49%) 455 votes

Bir önceki yazımız olan Samsung Bombayı Instagram’da Patlattı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Samsung ve Samsung Gear S2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Murat Yıldırım iddiaları Instagram Paylaşımıyla Yalanladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir