Instagram ünlüler

Sinem Kobal Instagram Hesabına Gelen Düğün Tebrikleri İçin Teşekkür Mesajı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Daha önce birçok dizi ile televizyonda boy gösteren ünlü oyuncu Sinem Kobal Instagram hesabından düğün paylaşımında bulundu. Sinem Kobal televizyon işlerinden sonra bir süre film projeleri ile gündeme gelmeye başlamıştı. Birkaç yeni filmde rol alan ünlü isim son dönemde ise tamamen özel hayatı ile gündemde. Zira başarılı oyuncunun bu şekilde gündeme gelme nedeni de Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı ilişki. Kendisi gibi ünlü oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı ilişki ile son dönemin ilgi odağı olan ünlülerinden biri olan Sinem Kobal son olarak düğünü ile gerek yazılı basında gerekse de sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu.

İkili yaşadıkları ilişkilerini evlilik ile taçlandırmış ve düğün fotoğraflarını da sosyal medya hesapları üzerinden yayınlamıştı. Sinem Kobal’ın kendi hesabından paylaştığı düğün fotoğraflarına ünlü ismin takipçileri de birçok mesaj göndermiş ve ünlü oyuncuyu tebrik etmişlerdi. İkili ise düğünden hemen sonra balayına çıktıklarını duyurmuştu. Sinem Kobal ise balayından döner dönmez yine bir Instagram paylaşımı yaparak kendisine iyi dileklerini ileten takipçilerine teşekkür etti. Bu yönde kendisine mesaj atan tüm takipçileri ve arkadaşları için düğün fotoğrafını kullanarak bir paylaşım yapan ünlü oyuncu paylaşımına ayrıca “Mutluluğumuzu paylaşan, aşkımıza tanıklık eden, güzel dilekleriyle bizi yalnız bırakmayan bütün güzel yüreklere sonsuz teşekkürler…” ifadelerini eklemeyi de ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/video-goruntuleme

Sinem Kobal Instagram Hesabına Gelen Düğün Tebrikleri İçin Teşekkür Mesajı
4.4 (88.82%) 93 votes

Bir önceki yazımız olan Fahriye Evcen Instagram Hesabından Oya Aydoğan Paylaşımı başlıklı makalemizde Fahriye Evcen, Fahriye Evcen Instagram ve Fahriye Evcen Oya Aydoğan paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sahra Survivor Vedası Olay oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir