Sinem

Sinem Kobal Instagram Hesabından Iddialara Cevap Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Arda Turan ile uzun süreli ilişkisinin ardından sancılı bir ayrılık süreci yaşayan Sinem Kobal Instagram hesabından hakkındaki iddialara cevap verdi. Uzundir süre sonra İbrahim Çelikkol ile aşk yaşadıklarını Instagram hesabından yayınlayarak duyurmuştu. Bu andan itibaren ise ikili arasında sürekli yeni bir iddia gündeme geldi. Gündeme gelen iddiaların sonuncusu ise henüz yeni ilişkileri başlayan iki ünlü ismin ayrıldıkları yönünde idi. Buna göre sinem Kobal bir açıklama yapmış ve “Birdenbire geldiler. Yalnız kalmak istedim, ayrıldım. Çiftlik hayatı bana göre değilmiş” ifadeleri kullanmıştı. Gazetelerde yer alan bu haberden sonra ünlü isim ise adeta ateş püskürdü.

Aktif olarak Instagram hesabını kullanan Sinem Kobal hemen kendi ağzından Instagram üzerinden bir açıklama yayınladı. Yayınladığı bu açıklamaya göre; “Özel hayatım hakkında bugüne kadar hiçbir açıklamada bulunmadım. Bugün benim ağzımdan basında yer alan haber doğru değildir. Sevgiler…” şeklinde ifadelere yer veren Kobal durumun yalan haberden ibaret olduğunu da kanıtlamış oldu. Tüm bu olaylar yaşanırken ilişkinin diğer tarafı İbrahim Çelikkol tarafından her hangi bir açıklama yapılmaması dikkatleri çekti. Bununla beraber takipçilerin Sinem Kobal’a verdiği destek de gözden kaçamayan bir ayrıntı oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf

Sinem Kobal Instagram Hesabından Iddialara Cevap Verdi
4.5 (90.16%) 431 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Instaplace Uygulaması başlıklı makalemizde Instagram araçları, Instagram Instaplace ve Instagram yardımcı uygulamalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram ZOOM Güncellemesi Sadece iOS İçin Mi?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir