Sinem Kobal Instagram Hesabından Iddialara Cevap Verdi

Sinem Kobal Instagram Hesabından Iddialara Cevap Verdi

Arda Turan ile uzun süreli ilişkisinin ardından sancılı bir ayrılık süreci yaşayan Sinem Kobal Instagram hesabından hakkındaki iddialara cevap verdi. Uzundir süre sonra İbrahim Çelikkol ile aşk yaşadıklarını Instagram hesabından yayınlayarak duyurmuştu. Bu andan itibaren ise ikili arasında sürekli yeni bir iddia gündeme geldi. Gündeme gelen iddiaların sonuncusu ise henüz yeni ilişkileri başlayan iki ünlü ismin ayrıldıkları yönünde idi. Buna göre sinem Kobal bir açıklama yapmış ve “Birdenbire geldiler. Yalnız kalmak istedim, ayrıldım. Çiftlik hayatı bana göre değilmiş” ifadeleri kullanmıştı. Gazetelerde yer alan bu haberden sonra ünlü isim ise adeta ateş püskürdü.

Aktif olarak Instagram hesabını kullanan Sinem Kobal hemen kendi ağzından Instagram üzerinden bir açıklama yayınladı. Yayınladığı bu açıklamaya göre; “Özel hayatım hakkında bugüne kadar hiçbir açıklamada bulunmadım. Bugün benim ağzımdan basında yer alan haber doğru değildir. Sevgiler…” şeklinde ifadelere yer veren Kobal durumun yalan haberden ibaret olduğunu da kanıtlamış oldu. Tüm bu olaylar yaşanırken ilişkinin diğer tarafı İbrahim Çelikkol tarafından her hangi bir açıklama yapılmaması dikkatleri çekti. Bununla beraber takipçilerin Sinem Kobal’a verdiği destek de gözden kaçamayan bir ayrıntı oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf

Daha önce birçok dizi ile televizyonda boy gösteren ünlü oyuncu Sinem Kobal Instagram hesabından düğün paylaşımında bulundu. Sinem Kobal televizyon işlerinden sonra bir süre film projeleri ile gündeme gelmeye başlamıştı. Birkaç yeni filmde rol alan ünlü isim son dönemde ise tamamen özel hayatı ile gündemde. Zira başarılı oyuncunun bu şekilde gündeme gelme nedeni de Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı ilişki. Kendisi gibi ünlü oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı ilişki ile son dönemin ilgi odağı olan ünlülerinden biri olan Sinem Kobal son olarak düğünü ile gerek yazılı basında gerekse de sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İkili yaşadıkları ilişkilerini evlilik ile taçlandırmış ve düğün fotoğraflarını da sosyal medya hesapları üzerinden yayınlamıştı. Sinem Kobal’ın kendi hesabından paylaştığı düğün fotoğraflarına ünlü ismin takipçileri de birçok mesaj göndermiş ve ünlü oyuncuyu tebrik etmişlerdi. İkili ise düğünden hemen sonra balayına çıktıklarını duyurmuştu. Sinem Kobal ise balayından döner dönmez yine bir Instagram paylaşımı yaparak kendisine iyi dileklerini ileten takipçilerine teşekkür etti. Bu yönde kendisine mesaj atan tüm takipçileri ve arkadaşları için düğün fotoğrafını kullanarak bir paylaşım yapan ünlü oyuncu paylaşımına ayrıca “Mutluluğumuzu paylaşan, aşkımıza tanıklık eden, güzel dilekleriyle bizi yalnız bırakmayan bütün güzel yüreklere sonsuz teşekkürler…” ifadelerini eklemeyi de ihmal etmedi.

Birçok dizide ortaya koyduğu performans ile kısa süre içerisinde şöhretin kapılarını aralayan ünlü oyuncu Sinem Kobal Instagram hesabından anneannesiyle ilgili duygu dolu paylaşımda bulundu. Instagram hesabında 2 milyon takipçi sayısına ulaşan ünlü oyuncu, oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da gündemde kalmayı başarıyor. Bununla beraber aile yaşantısıyla da büyük beğeni kazanan Sinem Kobal geçtiğimiz günlerde ise ailesi hakkında oldukça kötü bir haber aldı. Hemen hemen her röportajında çok düşkün olduğunu belirttiği anneannesini kaybeden ünlü isim haberi alır almaz ise ailesinin yanına koştu.

Ünlü isim Sinem Kobal Instagram paylaşımıyla duyurulan haber için “Beni hep mutlu ettin, hep güldürdün, hep sevdin, hep kolladın… Nur yüzlü güzel tonton anneannem mekânın cennet biliyorum! Huzur içinde yat” ifadelerini kullanan ünlü ismin kardeşine birçok kullanıcı da başsağlığı mesajları göndermeye başladı. Bu acı gününde oyuncu arkadaşlarının yalnız bırakmadığı Sinem Kobal ise henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı. Ünlü ismin anneannesi için düzenlenecek cenaze töreninin nerede nasıl yapılacağı hakkında ise bir açıklama yapılmadı. Daha önce 2013 senesinde de teyzesini ve hemen ardından dedesini kaybeden ünlü isim aldığı bu acı haberlerin ardından nasıl bir açıklama yapacak merak konusu oldu. Haberi alan hayranları da sosyal medya üzerinden Sinem Kobal’a destek mesajları gönderdi.

Bir süredir adı aşk dedikoduları ile anılan ve Kenan İmirzalıoğlu ile beraber çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan Sinem Kobal aşk hayatında yaşadığı hareketliliği iş hayatında da yaşamaya başladı. Oynadığı dizi ve filmleri ile büyük beğeni toplayan isim yeni bir proje için hazırlıklara başladı. Ünlü ismin hazırlığına başladığı film ise ilk iki filmi ile büyük beğeni kazanan “Romantik Komedi” serisinin yeni filmi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Adı gibi konusu gereği romantik komedi türünde olan filmin ilk ikisinin beğenilmesinden mi yoksa filmi seri haline getirmek için mi bilinmez ama “Romantik Komedi 3” için hazırlıklar başladı. Söz konusu yeni projenin başladığını ise Sinem Kobal yaptığı paylaşımla duyurdu. İlk iki filmde ki performansı oldukça beğenilen güzel oyuncu üçüncü film için hazırlanan senaryonun resmini çekerek Instagram’da paylaştı. Paylaşımına “Romantik Komedi 3… İşte beklediğimiz an… Hazır mıyız?” notunu da ekleyen ünlü isim böylece sürprizi vermiş oldu. Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da vizyona giriş tarihi için ise henüz bir açıklama yapılmadı. Ama bu paylaşımla birlikte serinin hayranları şimdiden heyecanlanmaya başladı gibi. Henüz kadrosu da açıklanmayan yeni film için kısa süre içerisinde detaylı bir bilgilendirme yapılacağı da konuşulanlar arasında. Sinem Kobal’ın şimdiden film hakkında böyle bir paylaşım yapması da iddiaları güçlendiriyor.

Bir dönem adı Arda turan ile anılan ünlü oyuncu Sinem Kobal Instagram hesabından yorum engeli ile takipçilerine tepki gösterdi. Sinem Kobal kısa süre sonra Arda Turan ile nişanlanarak gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu Arda Turan ile uzun süren beraberliklerini ise evlilikle değil ayrılıkla sonuçlandırmıştı. Herkes evlenmelerini beklerken bir anda ayrılık kararını açıklayan Arda Turan ve Sinem Kobal bu süreçten sonra sürekli sosyal medyada da konu olmayı başarmıştı. Uzun süre önce ayrılan ikilinin ayrılmalarının ardından ise Sinem Kobal yeni bir ilişkiye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde de Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal’a hala sosyal medya üzerinden Arda Turan soruları gelmeye devam ediyor.

Son olarak Arda Turan’ın maçta ortaya koyduğu kötü performansı nedeniyle ıslıklanmasının ardından bir kez daha Sinem Kobal Instagram hesabından Arda Turan ile ilgili mesajlar gönderilmeye başlandı. Instagram hesabı üzerinden birçok kişiden bu yönde mesajlar alan ünlü oyuncu ise gelen mesajlara bir hayli sinirlendi. Takipçilerinden gelen mesajları silmekle yetinmeyen ünlü isim bu şekilde mesaj gönderen tüm kullanıcıları engelledi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi İletişim Numarası

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
431

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir