Instagram ünlüler

Sinem Kobal Romantik Komedi 3 Müjdesini Instagram’dan Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir süredir adı aşk dedikoduları ile anılan ve Kenan İmirzalıoğlu ile beraber çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan Sinem Kobal aşk hayatında yaşadığı hareketliliği iş hayatında da yaşamaya başladı. Oynadığı dizi ve filmleri ile büyük beğeni toplayan isim yeni bir proje için hazırlıklara başladı. Ünlü ismin hazırlığına başladığı film ise ilk iki filmi ile büyük beğeni kazanan “Romantik Komedi” serisinin yeni filmi.

Adı gibi konusu gereği romantik komedi türünde olan filmin ilk ikisinin beğenilmesinden mi yoksa filmi seri haline getirmek için mi bilinmez ama “Romantik Komedi 3” için hazırlıklar başladı. Söz konusu yeni projenin başladığını ise Sinem Kobal yaptığı paylaşımla duyurdu. İlk iki filmde ki performansı oldukça beğenilen güzel oyuncu üçüncü film için hazırlanan senaryonun resmini çekerek Instagram’da paylaştı. Paylaşımına “Romantik Komedi 3… İşte beklediğimiz an… Hazır mıyız?” notunu da ekleyen ünlü isim böylece sürprizi vermiş oldu. Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da vizyona giriş tarihi için ise henüz bir açıklama yapılmadı. Ama bu paylaşımla birlikte serinin hayranları şimdiden heyecanlanmaya başladı gibi. Henüz kadrosu da açıklanmayan yeni film için kısa süre içerisinde detaylı bir bilgilendirme yapılacağı da konuşulanlar arasında. Sinem Kobal’ın şimdiden film hakkında böyle bir paylaşım yapması da iddiaları güçlendiriyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Sinem Kobal Romantik Komedi 3 Müjdesini Instagram’dan Verdi
4.5 (89.37%) 333 votes

Bir önceki yazımız olan Josef de Souza İçin Alex Onayı başlıklı makalemizde Alex, Alex Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Profil Ayarlarına Dikkat
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir