Instagram gündem

Sinem Kobal Yorumlara Engel İle Tepki Gösterdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir dönem adı Arda turan ile anılan ünlü oyuncu Sinem Kobal, kısa süre sonra Arda Turan ile nişanlanarak gündeme gelmeye başlayan ünlü oyuncu Arda Turan ile uzun süren beraberliklerini ise evlilikle değil ayrılıkla sonuçlandırmıştı. Herkes evlenmelerini beklerken bir anda ayrılık kararını açıklayan Arda Turan ve Sinem Kobal bu süreçten sonra sürekli sosyal medyada da konu olmayı başarmıştı. Uzun süre önce ayrılan ikilinin ayrılmalarının ardından ise Sinem Kobal yeni bir ilişkiye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde de Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal’a hala sosyal medya üzerinden Arda Turan soruları gelmeye devam ediyor.

Son olarak Arda Turan’ın maçta ortaya koyduğu kötü performansı nedeniyle ıslıklanmasının ardından bir kez daha Sinem Kobal’a Arda Turan ile ilgili mesajlar gönderilmeye başlandı. Instagram hesabı üzerinden birçok kişiden bu yönde mesajlar alan ünlü oyuncu ise gelen mesajlara bir hayli sinirlendi. Takipçilerinden gelen mesajları silmekle yetinmeyen ünlü isim bu şekilde mesaj gönderen tüm kullanıcıları engelledi. Gösterdiği tepkinin ardından bir kez daha sosyal medyada gündem olan Sinem Kobal konu hakkında ise her hangi bir paylaşım ya da açıklama yapmaktan kaçındı.

Sinem Kobal Yorumlara Engel İle Tepki Gösterdi
4.4 (88.82%) 127 votes

Bir önceki yazımız olan Acun Ilıcalı Instagram Paylaşımıyla Milli Takıma Destek Verdi başlıklı makalemizde Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı Instagram ve Arda Turan hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Deniz Akkaya’nın Yaptığı Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir