Instagram ünlüler

Sinem Kobal Instagram Duygusal Paylaşım

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Birçok dizide ortaya koyduğu performans ile kısa süre içerisinde şöhretin kapılarını aralayan ünlü oyuncu Sinem Kobal Instagram hesabından anneannesiyle ilgili duygu dolu paylaşımda bulundu. Instagram hesabında 2 milyon takipçi sayısına ulaşan ünlü oyuncu, oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da gündemde kalmayı başarıyor. Bununla beraber aile yaşantısıyla da büyük beğeni kazanan Sinem Kobal geçtiğimiz günlerde ise ailesi hakkında oldukça kötü bir haber aldı. Hemen hemen her röportajında çok düşkün olduğunu belirttiği anneannesini kaybeden ünlü isim haberi alır almaz ise ailesinin yanına koştu.

Ünlü isim Sinem Kobal Instagram paylaşımıyla duyurulan haber için “Beni hep mutlu ettin, hep güldürdün, hep sevdin, hep kolladın… Nur yüzlü güzel tonton anneannem mekânın cennet biliyorum! Huzur içinde yat” ifadelerini kullanan ünlü ismin kardeşine birçok kullanıcı da başsağlığı mesajları göndermeye başladı. Bu acı gününde oyuncu arkadaşlarının yalnız bırakmadığı Sinem Kobal ise henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı. Ünlü ismin anneannesi için düzenlenecek cenaze töreninin nerede nasıl yapılacağı hakkında ise bir açıklama yapılmadı. Daha önce 2013 senesinde de teyzesini ve hemen ardından dedesini kaybeden ünlü isim aldığı bu acı haberlerin ardından nasıl bir açıklama yapacak merak konusu oldu. Haberi alan hayranları da sosyal medya üzerinden Sinem Kobal’a destek mesajları gönderdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

 

Sinem Kobal Instagram Duygusal Paylaşım
4.5 (89.59%) 365 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Takipçi Sayısı Sorunu başlıklı makalemizde Instagram sorunları, instagram takipçi ve Instagram Yanlış Takipçi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bornova Belediyesi Instagram Yarışması Düzenledi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir