Snapchat Destek

Snapchat Yakındaki Kişileri Ekleme

Snapchat Yakındaki Kişileri Ekleme

Snapchat’te ekleyeceğiniz kişinin kullanıcı adını bilmediğiniz zaman, onları ünlü sosyal medya uygulamasında arayarak bulmak oldukça zordur. Ancak Snapchat’e yıllar içinde eklenen “Hızlı Ekle” (Quick Add) ve Snapchat yakındaki kişileri ekleme gibi fonksiyonlar mevcut. Bunlar üzerinden aradığınız insanları rahatlıkla bulabilirsiniz. Snapchat’in sahip olduğu “Hızlı Ekle” özelliği kullanıcıların sahip olduğu ortak arkadaşlar aracılığıyla sunulan önerilerdir. Mesela Snapchat’te eklediğiniz bir kullanıcı başka bir kişi ile arkadaş ise o kişiyi “Hızlı Ekle”de görebilirsiniz. Fakat “Hızlı Ekle” özelliğinin belirli sınırları vardır ve her zaman aradığınız kişiyi bulmanıza yardımcı olmaz. Bu sebeple, birisini Snapchat’te bulmak istiyorsanız, onları mevcut konumları üzerinden arayarak bulabilirsiniz. Ayrıca, konum özelliği ile […]

Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Teknolojinin günümüzde geldiği nokta, hepimizin gözleri önünde hızı kesilemeyen muazzam bir dalga gibidir. Tabi ki bu durumda dünya üzerinde kullanılan teknolojik aletlerin de gün geçtikçe gelişmesi daha modern, yeni ve işlevsel ürünler olarak karşımıza çıkmasında etkilidir. Pek çok şirket ve yapılaşma pazar alanındaki yerlerini sağlamlaştırma ve rakiplerine oranla daha hızlı bir büyüme ve pazar alanlarını genişletmek isterler. Sosyal medya platformlarının kendi içerisinde gerçekleştirdiği mücadele buna bir örnektir. Zaman geçtikçe internet kullanıcılarının istek ve talepleri gözle görülür bir şekilde artarak çeşitlendi. Snapchat de tam olarak bu istek ve talepler doğrultusunda 2011 yılında birkaç girişimci sayesinde hizmete sunulmuş bir sosyal medya platformdur. […]

Snapchat Ödül Nasıl Kazanılır?

Snapchat Ödül Nasıl Kazanılır?

Snapchat ödül ne işe yarar? Bir zamanların en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Snapchat, yıllar içerisinde Instagram’ın ona benzer işlevlere sahip olması, en önemli özelliği olan 24 saat kalan hikayeler paylaştırması ve en az Snapchat kadar yaratıcı efektlere sahip olunması gibi özellikleri kullanmaya başlaması dolayısıyla popülerliğini yitirmiştir. Snapchat’te gerçekleştirilen işlevlerin tamamı Instagram’da da gerçekleşir hale gelmiştir. Bu durum Snapchat’in başta planlamadığı bir durumdur. Snapchat bu durumu ortadan kaldırmak ve eski popülerliğini tekrar kazanmak amacıyla ödül oyunu oynamaya başlamıştır. Snapchat ödül kazanma uygulaması Snapchat’ın aktif kullanıcı sayısını arttırma amaçlı uyguladığı bir oyun olarak değerlendirilebilecek uygulamadır. Snapchat ödül nasıl kazanılır […]

Snapchat Dondurma Ve Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat Dondurma Ve Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat hesap silme artık çok kolay! Instagramın gelişimi ile Snapchat kullanıcıları artık hikayelerini Instagram üzerinden paylaşmakta. Bu sebeple de Snapchat kullanıcıları hesaplarını dondurmak ya da tamamen silmek isteyebiliyor. Bu yazımız ile Snapchat hesabınızı kolaylıkla dondurma ya da silme işleminin nasıl yapılacağını sizler için derledik. Snapchat Hesabı Nasıl Dondurulur? Snapchat silme işlemi kalıcı ve geçici olmak üzere iki şekilde yapılabilir. Bazı kullanıcılar Snapchat hesabını kısa bir süreyle bırakırken, bazıları kalıcı olarak silmek isteyebilir. Snapchat silme linki kullanıldığı anda, Snapchat kendini 30 günlük beklemeye almaktadır. Buna bir nevi dondurma işlemi denilebilir. Kullanıcılar hesaplarına 30 gün boyunca giriş yapmazlarsa, hesapları kalıcı olarak silinecektir. […]

Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat giriş konusunda hala geç kalmış sayılmazsınız. 2011 yılında ortaya çıkmış ve zaman içinde birçok yönüyle geliştirilmiş sosyal medya uygulamalarından Snapchat, kullanıcılarına anlık fotoğraf ve video çekme özelliği sunar. İstenilen yer ve durumdaki tüm görsellerin kullanımı söz konusu olurken en önemli özelliği ise var olan süre sınırlandırmasıdır. Halihazırda Snapchat fotoğraf ve videolarda 1 ile 10 saniye arasında sınırlandırma özelliğine sahiptir. 24 saatlik süre zarfında tüm gönderiler silinirken ekran görüntüsü alınma halinde ise bu işlem bildirim olarak kişiye iletilir. Bu gönderiler “snaps” olarak ifade edilirken gençler tarafından bir hayli yaygın kullanılmaktadır. Snapchat Giriş Nasıl Yapılır? Kolaylıkla uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesiyle birlikte […]

Snapchat Destek

Snapchat uygulaması ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri Snapchat Destek katagorisinde bulabilirsiniz. Snapchat nasıl etkili kullanılır? Snapchat nedir? tüm sorunların cevaplarını detaylı açıklamalar ve resimler ile anlattık.

Snapchat platformunun kullanımına ilişkin tüm detaylar, hangi özelliklerin hangi işlevi yerine getirdiğine yönelik bilgiler, platform aracılığıyla yerine getirilebilecek tüm fonksiyonlar Snapchat Destek kategorimizde yer almaktadır.

Bu kategori sayesinde Snapchat ile yapılabilecekler konusunda daha fazla fikir sahibi olabilir ve tüm detaylarıyla Snapchat kullanımına hakim olabilirsiniz. Bu şekilde platform kullanımı konusunda bilinçli ve platformda yer alan özelliklerin yeterince farkında olmak istiyorsanız Snapchat Destek alanımızdaki yazılara ulaşıp ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Snapchat, kullanıcılarına anlık fotoğraf ve video çekip oluşturulan bu görselleri çıkartma, efekt ve notlar vasıtasıyla farklılaştırarak paylaşabilme özelliği ve ayrıcalığı sunmakta olan sosyal bir platformdur.

Uygulamayı kendine özgü bir platform yapan ve diğerlerinden farklı kılan özellik; paylaşılan fotoğraf ve videoların 1 ila 10 saniye arası bir süreyle sınırlandırılmasıdır. Bu tip gönderilere Snaps denmektedir. Ayrıca uygulamanın diğer bir ayırt edici özelliği de paylaşılan gönderilerin takipçiler tarafından görüldükten sonra 24 saat içinde kendi kendini imha etme durumudur.

Snapchat Destek

Snapchat kullanımına yönelik uygulamayı anlamayı kolaylaştırıcı, uygulamada yer alan özelliklere dair tüm hususları kapsayan. Uygulamada karşılaşılan sorunlara yönelik tüm ipuçlarını içeren ve uygulamanın püf noktalarını keşfetmeye yarayan tüm detaylara blog sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Snapchat programını indirme ve kurma, uygulamada hesap açma ve profil oluşturma, güvenlik detaylarını belirleme, genel ayarları yapma işlevlerini yerine getirmeye yönelik tüm malumata bloglarımızdan erişebilirsiniz.

Snapchat, eğlenceli uygulama arayışında olanlar arasında yaygın kullanılan ve özellikle gençler tarafından tercih edilen favori platformlardan biridir. Snapchat programında paylaşımların yanı sıra sohbet de edilebilmekte; bunun yanında yazılı metin, ses ve video gönderimi de sağlanabilmektedir.

Farklı türde hazırlanabilen renkli ve canlı görseller listenizde yer alan arkadaşlarınızla paylaşılabilmektedir. Bu platform vasıtasıyla kişiye özel kutlama, doğum günü ve tebrik mesajları atabilir.

Oluşturduğunuz görselin renkliliğini arttırabilirsiniz. Tüm bunları başarılı bir şekilde gerçekleştirmek ve platforma bütün yönleriyle hâkim olabilmek için Snapchat Destek kategorisindeki blog içeriklerini incelemenizi ısrarla öneririz.