Snapchat Güncellemesi Instagram’a Gelecek Mi?

Sosyal medya uygulamaları arasındaki yarış giderek artmaya başladı. Sosyal medya uygulamalarının bu kadar çekişmeli bir yarışın içerisine girmesi söz konusu sosyal medya uygulamaları için birçok yeni özelliğin kullanıcılara sunulmasına da neden oldu. Son günlerde de bu nedenle birçok sosyal medya uygulaması ardı ardına yeni güncellemeler yayınlamaya başladı. Güncelleme furyasının en çok dikkat çeken uygulamalarından biri olan Instagram ise bu süreçte en fazla güncelleme alan uygulama olarak dikkat çekti. Tabi Instagram için yayınlanan bazı güncellemelerin rakip sosyal medya uygulamalarını geçmek için olduğunu da düşünürsek Instagram güncellemeleri için diğer sosyal medya uygulamalarından birçok esinti olduğunu da söyleyebiliriz.

Son olarak Snapchat uygulamasında yer alan resimlerin hikayesi özelliğini güncelleme olarak getiren Instagram’ın söz konusu güncellemesi de büyük oranda beğeni toplamıştı. Snapchat uygulamasından alınan güncelleme sonrasında şimdi ise Facebook’un yine aynı sosyal medya uygulaması üzerinde kullanılan bir özelliği daha devreye sokacağı ortaya çıktı. Facebook tarafından yapılan güncelleme açıklamasıyla beraber şimdi de uygulamanın Snapchat uygulamasında kullanılan yüz değiştirme ve animasyon özelliğini devreye sokacağı açıklandı. Bu açıklamadan sonra ise söz konusu güncellemenin Instagram’a da dahil edilip edilmeyeceği de merak konusu oldu. Şuan için bu konuda bir açıklama yapılmasa da Instagram için de benzeri bir güncellemenin gelebileceğini belirtelim.

Snapchat Güncellemesi Instagram’a Gelecek Mi?
4.4 (88.96%) 433 votes

Bir önceki yazımız olan Twitter’ın Vine Kararı Şaşırttı başlıklı makalemizde Twitter, Vine ve Vine kapanıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Anket Ekleyemiyorum Sorunu ve Çözümü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir