Snapchat Kullanıcı Sayıları nı Arttırmaya Başladı

Snapchat Kullanıcı Sayıları giderek artıyor.. Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamaları arasında gösterilen Snapchat giderek büyümeye başladı. Sosyal medya uygulamaları arasında en büyük ataklardan birin yapan Snapchat aslında son dönemde Instagram ile girdiği yarış ile gündeme gelmişti. Zira Instagram uzun süredir Snapchat tarafından kullanılan bir özelliği güncelleme ile kendi uygulamasına dahil etmişti. Resimlerin hikayesi adı verilen özellikle beraber güncellenen Instagram’ın bu hamlesi Snapchat’in en büyük rakibinin bir anda Instagram olmasına neden olmuştu. Bu da Snapchat Kullanıcı Sayıları nı bir süreliğine düşürmüştü.

Yayınlanan güncellemenin Snapchat uygulamasını geride bırakacağı düşünülse de son açıklanan kullanıcı verilerinde durumunda pek öyle olmadığı da ortaya çıktı. Zira ortaya çıkan kullanıcı sayılarına göre Instagram’ın güncellemesinden sonra Snapchat Kullanıcı sayıları biraz daha artış gösterdi. Açıklanan rakamlara göre 150 milyon civarında kullanıcısı olduğu bilinen söz konusu sosyal medya uygulamasının son dönemde çok konuşulmasından mı yoksa Instagram’ın güncellemesinden mi bilinmez ama kullanıcı sayısı 217 milyon rakamına kadar ulaştı. Sürekli kullanıcı sayılarının da artmaya başladığı uygulamanın böyle devam ederse 500 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına sahip olan Instagram’ı yakalayacağı da düşünülüyor.

https://www.instatakipci.com/takipci

Snapchat Kullanıcı Sayıları nı Arttırmaya Başladı
4.5 (90.6%) 217 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Güncellemeleri İle Gelen Yeni Özellikleri Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde instagram, Instagram güncellemeleri ve Instagram nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hikayeler Özelliği İçinde Artık Fotoğraf Sınırı Yok
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir