Snapchat Ödül Nasıl Kazanılır?

Snapchat Ödül Nasıl Kazanılır?

Snapchat ödül ne işe yarar? Bir zamanların en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Snapchat, yıllar içerisinde Instagram’ın ona benzer işlevlere sahip olması, en önemli özelliği olan 24 saat kalan hikayeler paylaştırması ve en az Snapchat kadar yaratıcı efektlere sahip olunması gibi özellikleri kullanmaya başlaması dolayısıyla popülerliğini yitirmiştir. Snapchat’te gerçekleştirilen işlevlerin tamamı Instagram’da da gerçekleşir hale gelmiştir. Bu durum Snapchat’in başta planlamadığı bir durumdur. Snapchat bu durumu ortadan kaldırmak ve eski popülerliğini tekrar kazanmak amacıyla ödül oyunu oynamaya başlamıştır.

Snapchat ödül kazanma uygulaması Snapchat’ın aktif kullanıcı sayısını arttırma amaçlı uyguladığı bir oyun olarak değerlendirilebilecek uygulamadır. Snapchat ödül nasıl kazanılır sorusunun cevabı çok basittir. Snapchat uygulamasına sık sık giriş yapan ve uzun süreler boyunca uygulamasını kullanan kişilere çeşitli puanlar vermektedir. Bu puanları biriktiren kişiler, çeşitli ödüllere sahip olmaktadırlar.

Snapchat üzerinden kazanılan ödüller, öncelikle küçük hediyeler ile başlamakta ve uygulama kullanılmaya devam edildikçe ödüller artmaktadır. Ödüller kişilere özel olarak hazırlanır. Yani kişi arkadaşı ile aynı puanda olsa bile, aynı ödüle sahip olamayabilir. Bu durum ödüllerin önceden tahmin edilmesini zorlaştırmaktadır. Çünkü ödüller kilitlidir ve ancak istenilen puanlar elde edildiği takdirde açılmaktadır. Durumun böyle olması ve son aşamaya gelinince hangi ödülün alınacağının bilinmemesi, insanların sinirini bozsa da bu oyunu daha eğlenceli bir hale getirdiğinden dolayı, Snapchat’in girilme sıklığını arttırmaktadır. (Snapchat Destek)

Snapchat Ödül Kazanmak Ne İşe Yarar?

Snapchat ödül kazanma uygulaması son derece eğlenceli bir oyundur. Kişilerin kendilerini arkadaşlarıyla kıyaslamaları ve bu bağlamda birbirlerine hava atmaları amacıyla tasarlanmış bu uygulama, Snapchat’i olduğundan daha eğlenceli hale getirmektedir. Snapchat üzerinde bir ödül dolabı bulunmaktadır. Kişiler uygulamaya giriş yaptıkça ve fotoğraflar çekilip, videolar çektikçe ödüller kazanmaktadırlar. Bu ödüller birbirinden eğlenceli etiketler, gifler ve efektlerdir. Arkadaşından daha farklı bir etiket veya efekte sahip olmak, kişinin uygulamaya daha çok girmesini sağlamaktadır. İnsanları birbiri ile yarışa sokarak durumu daha eğlenceli bir hale getiren uygulama, son derece başarılı uygulamalar arasında yer almaktadır.

Snapchat Ödül Kazanma Uygulamasını Kullanmaya Nasıl Başlayabilirim?

Snapchat ödül uygulamasını kullanmaya başlamak için, öncelikle Snapchat’in son sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir. Gereken güncellemeleri en kısa zamanda yaptıktan sonra uygulamayı açarak ödül kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabi son sürümü destekleyecek bir cep telefonunuzun olması da şarttır. Şayet eski tip telefonlar, Snapchat’i kaldıramayabilir.

Genel itibariyle özellikle 2015 yılında çok konuşulmuş olan Snapchat uygulaması, oldukça kaliteli fotoğraflar çeken fakat artık birçok kişi tarafından tercih edilmeyen uygulamalar arasında yer almaktadır. Snapchat bu sorunu çözmek ve tekrar uygulamasının konuşulmasını sağlamak amacıyla ödül uygulamasını geliştirmiştir. Birçok kullanıcı tarafından beğenilen ve severek kullanılan bu uygulama sayesinde, Snapchat eski şanını tekrar geri getirmeyi amaçlamaktadır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Snapchat Yakındaki Kişileri Ekleme
Snapchat Yakındaki Kişileri Ekleme

Snapchat’te ekleyeceğiniz kişinin kullanıcı adını bilmediğiniz zaman, onları ünlü sosyal medya uygulamasında arayarak bulmak oldukça zordur. Ancak Sna...

Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?
Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Teknolojinin günümüzde geldiği nokta, hepimizin gözleri önünde hızı kesilemeyen muazzam bir dalga gibidir. Tabi ki bu durumda dünya üzerinde kullanıla...

Snapchat Nasıl Kullanılır? sorusunun çözümü hakkında bilgi almak için yazımıza göz atın!

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve popüler listelere girmek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/twitch-video-izlenme-satin-al

Sıkça Sorulan Sorular

Snapchat uygulamasını daha fazla kullanmanız adına kazandığınız snapchat puanları biriktirerek ödül dolabından istediğiniz ödülleri kazanabilirsiniz.

Snapchat üzerinde sizi bekleyen ödüller görmeniz için, puanınızın yeterli olması gerekir. Yeterli puana ulaşmadan sırada ki ödülün içeriğini göremezsiniz.

Snapchat uygulamasına her girdiğinizde ve uygulamayı her kullandığınızda belirli bir puan kazanırsınız. Bu sayede ugyulamayı daha çok kullanmanız amaçlanmıştır.

Snapchat ödüllerinizi dilediğiniz zaman dahilinde kullanabilirsiniz. Herhangi bir süre sınırı yoktur.

Snapchat ödül sisteminde var olan ödüller para ile satılmamaktadır.

Snapchat uygulaması ülkemizde halen aktif olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Enes Bulut

Yazılar: 474

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 34 Ortalama: 5 )

3 yorum

 1. sena
  sena

  selamlar enes bey snapchat hakkında bi sorum vardı, bildiğiniz gibi snapchat te uzun süre birisiyle konuşunca kankalar listesine falan ekleniyor biz bu listeye eklenen kişileri kendimiz kaldırabiliyor muyuz yoksa konuşmayınca kendi kendine mi gidiyor bilginiz varsa sevinirim

 2. Tarkan Metin
  Tarkan Metin

  Snapchat üzerinden ödül kazanmak çok garip değil mi ya? 😀

 3. Cagatay Gokay
  Cagatay Gokay

  Acaba bende bu snapchatten odul kazanabilir miyim kazanırsam nasıl kazanırım diye merak ediyordum ogrenmıs oldum sağolun