Instagram ünlüler

Snoop Dogg Bir Kez Daha Instagram’ı Karıştırdı

Dünyaca ünlü isimlerin Instagram hesapları milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Bu sayede gerçek dünyada yakaladıkları ünü sanal dünyada da yakalayan birçok ünlü isim ise hayranlarıyla bu sosyal medya platformları arasından iletişim kurmaya başlıyor. Tabi kimi zaman ünlü isimlerin yaptıkları ilginç paylaşımlarda günün konusu olabiliyor. İşte bu şekilde ilginç paylaşımları giderek artış gösteren ünlü isimlerden birisi de dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg. Özellikle rap severlerin yakından takip ettikleri ünlü şarkıcı son günlerde ülkemizle ilgili birçok paylaşım yapmaya başladı. İlk olarak Galatasaraylı yıldızların çekilmiş fotoğraflarına fotomontajla kendisini ekleyen ünlü rapçi büyük ses getirmişti. Daha sonra aynı şekilde paylaşımlarına devam eden Snoop Dogg sarı kırmızılı takımın hayranı olduğunu da ortaya koymuştu.

Ardı ardına gelen Instagram paylaşımları nedeniyle artık Snoop Dogg’un bu tarz paylaşımlarına tam alıştık derken ünlü rapçi şimdilerde bambaşka bir paylaşım yaptı. Paylaşımın konusu yine ülkemizle alakalı oldu. Bu kez dünyaca ünlü isim İbrahim Tatlıses’in fotoğrafına kendi fotoğrafını ekleyerek paylaştı. İbrahim Tatlıses’i nereden tanıdığı ya da neden böyle bir şey yaptığı bilinmeyen ünlü isim epey ses getirmeyi başardı. Hatta bazı kullanıcılar bu hesabın sahte bir hesap olduğunu ve Snoop Dogg’un durumdan haberi olmadığını bile iddia etti. Gerçek nedir bilinmez ama bu paylaşımlardan anlayabileceğimiz Snoop Dogg ülkemize büyük ilgi duymaya başladı. Bu şekilde yapılan paylaşımların sayısından durumu çok net bir şekilde anlayabiliyoruz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Snoop Dogg Bir Kez Daha Instagram’ı Karıştırdı
4.4 (88.13%) 123 votes

Bir önceki yazımız olan Andrés Iniesta Instagram’ı Karıştırdı başlıklı makalemizde Andrés Iniesta, Andrés Iniesta Instagram ve Instagram arıza hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gökhan Töre Instagram Hesabından Maç Öncesi Açıklaması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir