Şok Çalışma Saatleri

Şok Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en büyük perakende zincirleri arasında yer almakta olan şok market zincirleri gün içerisinde on binlerce müşterisine hizmet sunuyor. Gün içerisinde oldukça yoğun olan şok mesai saatleri şok market kullanıcıları tarafından sıklıkla merak ediliyor. Türkiye’nin her ili ve ilçesinde yüzlerce market zinciri bulunan şok market çalışma saatleri hafta sonunu da kapsıyor. Günün neredeyse her saati hizmet veren şok market zincirinin mesai saatlerinin bitimiyse müşteriler tarafından önem arz ediyor. Akşam saatlerinde market ihtiyaçlarını giderecek olan bireylerin çokça merak ettiği şok mesai saatleri hafta sonu ve hafta içi hangi saatler arasında merak ediyorsanız bu yazımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şok Mesai Saatleri

Şok çalışma saatleri şok marketten alışveriş yapan binlerce müşteri tarafından merak ediliyor. Özellikle küçük ilçelerde müşterilerin perakende alışveriş kaynağı olan şok mesai saatleri sıklıkla internet üzerinden araştırılıyor. Şok çalışma saatleri sabah mesai başlangıcından itibaren birçok kullanıcıya hizmet veriyor. Şok mesai saatleri ise şu şekilde belirlenmiş:

  • Şok marketleri sabah saat 09.00 ile akşam saat 21.00 arasında kesintisiz hizmet sağlamakta.
  • Şok marketlerinde öğlen yemeği için mola verilmemekte.
  • Sadece cuma günleri cuma namazına gidecek olan şok market çalışanlar için öğlen saatlerinde bir saatlik mola uygulanmakta.
  • Şok çalışma saatleri hafta sonu için değişiklik göstermemekte.

Belirtilen şok çalışma saatleri arasında gelen müşteriler ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde gerçekleştirebiliyorlar. (Vikipedi)

şok çalışma saatleri

Şok Müşteri Hizmetleri

Şok market müşterileri kimi zaman aldıkları ürünlerde veya ödeme konusunda sorun yaşayabiliyorlar. Bunun için şok market zincirlerine ait olan şok müşteri hizmetleri telefon hatlarından yararlanabilirler. Şok müşteri hizmetleri iletişim hatları üzerinden sorun yaşayan müşterilere sonsuz destek sağlanıyor. Şok market zincirlerinden aldığınız herhangi bir üründe sorun yaşadığınız takdirde şok müşteri hizmetleri iletişim numarasını tuşlayarak sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Şok müşteri hizmetleri numarası olan 0850 221 11 00 numarası üzerinde şok müşteri hizmetleri hattına bağlanabilir ve yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra [email protected] isimli mail adresi vasıtasıyla sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Word Sayfa Numarası Ekleme

Nasıl Yapılır kategorisi yazılarımız ile neyin nasıl olacağı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şok Nedir?

Şok ülkemizde hizmet vermekte olan bir perakende marketler zinciridir. Müşterisini en uygun fiyatlardan ve en uygun koşullarda ürünleriyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Şok Marketler Çalışma Saatleri Nedir?

Şok marketler haftannın 7 günü çalışmaktadır. Saat 09.00 da açılan marketler akşam 21.00’a kadar hizmet vermektedir. Belli başlı şubelerde ise açlışı ve kapanış saatleri değişebilir.

Şok Marketler Ne Zaman Kurulmuştur?

Şok marketler 1995 yılında Migros tarafından kurulmuştur. Arada geçen yıllar içerisinde gelişen şirket 2011 yılnda Yıldız Holding tarafından satın alınmış ve bir diğer market olan Dia-Sa ile birleştirilmiştir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir