Instagram ünlüler

Songül Karlı Instagram Paylaşımı İle Ateş Püskürdü

Songül karlı Instagram paylaşımında açtı ağzını yumdu gözünü Seda Sayan’ı ağır eleştirdi. Son günlerde Show TV Seda Sayan’ın programları ile gündeme gelmeye başladı. İki yeni programa başlayan ve bir türlü istediklerine ulaşamayan Seda Sayan’ın iki programına da kısa süre sonra son verildi. Asıl ilginç olan ise programların bitmesine rağmen Seda Sayan’ın kanaldan ayrılmaması. Çünkü daha program biter bitmez Seda Sayan aynı kanalda üçüncü program denemesine başladı. Bu bağlamda evlilik programı sunmaya hazırlanan ünlü isim Uğur Arslan ve Songül Karlı tarafından sunulan Su Gibi programının yeni yayın döneminde sunuculuğunu üstlenecek. Uğur Arslan’ın eşlik edeceği Seda Sayan’a ise tepkiler gelmeye başladı.

İlk tepki ise oldukça tanıdık bir isimden geldi. Programın ilk sunucusu olan ve sunduğu dönemde Seda Sayan’a özendiği gerekçesi ile eleştirilen isim Songül Karlı ilk eleştiriyi yapan isim oldu. Haberi duyar duymaz Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü isim adeta ateş püskürdü. Kızgın ifadeler içeren bir mesaj yayınlayan ünlü isme takipçileri de destek verdi. “Taklitçi kimmiş canım? Yanındakini konuşmaya değmez. İnsanları küçümserken bir gün onun gibi olmak için çabalarsın. Ne kadar korkulacak kadınmışım, gülüyorum.” İfadelerini kullanan yıldız isime her hangi bir cevap gelmedi. Yeni hafta ile birlikte başlayacak olan programın sunucularının yıldız isme nasıl cevap verecekleri ise merak konusu. Programa ise şimdiden büyük ilgi duyulmaya başlandı. Tanıtımlarına bile gelen yorumlar Seda Sayan’ın yeni sunuculuk işinde başarılı olacağını gösteriyor gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Songül Karlı Instagram Paylaşımı İle Ateş Püskürdü
4.5 (89.26%) 350 votes

Bir önceki yazımız olan Justin Bieber Instagram Paylaşımı : Özel Jet Aldı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Justin Bieber ve Justin Bieber Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Samir Nasri Koltuk Değnekleriyle
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir