Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yapılır?

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yapılır?

Spotify öğrenci indirimi fırsatlarını kaçırmayın! Milyonlarca şarkını çok daha yüksek kalitede dinlemek için gerekli olan Spotify Premium özelinde birçok farklı paket seçimleri bulunmaktadır. Bireysel ya da aile paketleri tercih edilebileceği gibi kolej ya da üniversite öğrencileri için öğrenci paketiyle gelen %50 indirim fırsatı bulunmaktadır. Sizlerde hemen öğrenci indirimi yaparak çok daha uygun fiyattan Premium avantajlarına sahip olabilirsiniz. İnternete ihtiyaç duymadan tüm şarkılar dinlenebilir, hiçbir sınırlandırma olmadan çalma listeleri hazırlanabilir. Ayrıca free özelinde var olan süre kısıtlamaları ve karışık çalma zorunluluğu da yoktur. Peki, halihazırda uygulamanın çok daha iyi kullanımı için yapılabilecek Premium paketlerden olan öğrenci indirimi nasıl gerçekleşir?

Sportif Öğrenci İndirimi

Spotify öğrenci indirim durumu için kişinin mutlak surette bu durumu belgelemesi istenir. Bunun için www.spotify.com/student adresi üzerinden başvurular gerçekleştirilir. Doğrulama yapılabilmesi için kişinin devam ettiği kolej ya da üniversite portalı üzerinden oturum açması yapılabilir. Ayrıca bu adres üzerinden kişiye ait kayıt belgesinin yüklenmesiyle de öğrencilik durumu tescil edilmiş olur. Spotify Premium için öğrenci e-mail adresi gerekli olmamakla birlikte farklı bir şirket üzerinden ödeme yapılmasına ise izin verilmemektedir. İndirimli şekilde gerçekleştirilen üyelik belirtilen süre zarfında kullanılmaktadır. Diğer Premium paketleri olan aile ve bireysel seçenekleriyle karşılaştırıldığında indirimli olmasından ötürü herhangi bir eksikliği bulunmamaktadır. Öğrencilerin çok daha yoğun tercih ettiği uygulama, kullanımı açısından da rahattır. 50 milyondan fazla şarkının yanı sıra Podcast programları da mevcuttur. Rap, Slow, Pop, Rock ya da diğer türlerdeki yabancı müziklerde her an dinlenebilir durumdadır.

Spotify Premium Öğrenci Paketi Yenileme

Diğer paketlerle birleştirilmesi de söz konusu olmayan öğrenci üyelik paketi kullanımları toplamda 3 sefer yenilenmektedir. Dört yıl boyunca öğrencilik halinin devam etmesiyle %50 indirimli olarak Premium avantajlarından faydalanılır. Halihazırda Premium öğrenci 12 aylık süreyi kapsarken sonrasında yenileme işlemleri yaptırılır. Üyeliğin iptali söz konusu olabileceği gibi yenileme işlemlerinin kişi tarafından yapılması lazımdır. Aksi durumda 12 aylık süre sonrasında standart fiyat üzerinden ücretlendirme yapılarak spofity bireysel paket kullanımına geçilir. Ancak kişinin öğrencilik durumunun devam etmesi halinde yine aynı adres üzerinden öğrencilik durumuna dair belge gönderimiyle işlemler tamamlanır. Bir kez daha 12 ay boyunca öğrenci paketi indirimi alınarak uygulama kullanılmış olur. Bu durum dört yıl boyunca her yıl yenileme yapılarak devam ettirilebilir.

Spotify Öğrenci İndirimi Sorunları

Üyelik süreçlerinde yaşanabilecek sorunların başında doğrulama hataları gelir. Bunlarla ilgili müşteri hizmetleriyle iletişime geçilebilir. Ayrıca yüksek öğrenim kurumunun listede yer almaması halinde kişi tarafından listeye eklenmesi istenir. Sonrasında doğrulama işlemi için mail gönderimi olmaktadır. Ancak işlemler 30 güne kadar devam edebilmektedir. Başka bir hesap üzerinden indirimin kullanılması için ise 12 aylık sürenin beklenmesi gerekir. Yalnızca Türkiye içi değil, yurtdışında okuyan kişilerde öğrencilikleri dolayısıyla Spotify indirim alabilmektedir.

Spotify ürünlerimizi kullanarak hesabınızı geliştirebilir ve büyütebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/spotify-takipci-satin-al

Spotify Öğrenci İndirimi Yapmak Mümkün müdür?

Eğer öğrenciyseniz Spotify aboneliği satın alırken daha uygun fiyatlardan abonelik satın almanız mümkündür. İndirimden yararlanmak için yazımızdan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Spotify Öğrenci İndirimi Yapmak Ne Kadardır?

Öğrenci iseniz 4 yıl boyunca aylık 8,99 tl den spotify aboneliği satın alabilirsiniz.

Spotify Öğrenci İndirimimi Ne Zaman Yenilemeliyim?

Spotify Öğrenci Abonelik satın aldıktan sonra 12 ayda bir öğrenci olduğunuzu tekrar bildirmeniz gerekecektir.

Reklamsız Spotify Kullanımı Nasıl Yapılır?

Reklamsız spotify kullanımı için ücretli üyelik sistemine sahip olmak gerekir.

Para Ödemeden Spotify Kullanılabilir mi?

Ücretsiz üyelik sistemleri dahilinde spotify kullanılabilir ancak reklamlara tabiidir.

Adblock ile Spotify Reklamları Kaldırılabilir mi?

Adblock sistemi ile spotfiy reklamları kapatılamaz.

Steam Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 22 Ortamala: 5]
Enes Bulut

Yazılar: 477

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

10 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhaba ben öğrenci indirimini edindim hatta kullanılabilir diyor fakat kullanılabilir dediği ekranda hiçbir şeye basılmıyor ve kullanamıyorum nasıl kullanacağım

      1. Evet tabii ki. Ben bir sene önce yüklemiştim ama şu an düşününce biraz tehlikeli gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?