Spotify Premium Ne Kadar?

Spotify Premium Ne Kadar?

Milyonlarca şarkının en üst düzey ses kalitesinde dinlenmesine olanak sunan Spotify Premium paketleri oldukça cazip avantajları beraberinde getirmektedir. Tüm cihazlardan indirme işlemleri yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Halihazırda free uygulaması ücretsiz şekilde kullanılırken belirli sınırlandırmalara sahip olduğu unutulmamalıdır. 50 milyonun üzerine şarkıya erişim imkânı sağlayan müzik dinleme uygulamasını dileyen herkes kullanabilmektedir. Ancak ücretsiz sisteme karşın spotify premium hesabına sahip olan kullanıcılar birçok avantajdan yararlanabilmektedir. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak için premium paketlerinden uygun olanı seçebilir ve belirli bir süre boyunca ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz. Var olan 3 aylık deneme süresi içerisinde tüm özelliklerden yararlanılır. Bu deneme süresine dair işlemlerde herhangi bir ücret kesintisi yaşanmamaktadır. Sonrasında üyeliğin devam ettirilmesi durumunda belirtilen karttan, daha önceden belirtilen üyelik ücreti çekimi yapılır. Aylık ya da yıllık olarak da abonelikler oluşturulabilirken Spotify Premium ücret 17.99 TL’dir.

Spotify Premium Avantajları Neler?

3 ay boyunca ücretsiz olarak sağlanabilir olan Spotify bireysel dışında aile ve öğrenci paketlerine sahiptir. Ücretsiz olarak tüm müzik parçaları istenildiği şekilde dinlenebilir. Podcast yayınları da var olurken sesli kitaplara erişim noktasında da bir sınırlandırması yoktur. Bununla birlikte yurtdışı seyahatler içinde müziklerin çalınması söz konusudur. Spotify free ile kıyaslandığında aradaki imkân farkı da ortaya çıkacaktır. Spotify free ile 14 günlük bir sınır var olurken aynı zamanda istediğin parçayı seçme değil, seçili karışık dinleme imkânı bulunmaktadır. Spotify Premium özelinde hiçbir kısıtlama olmadan milyonlarca şarkı dinlenebilir. Ayrıca reklam kesintileri de oluşmamaktadır. İnternet bağlantısı olmadan da dinleme yapılabilmektedir. En yüksek müzik kalitesine sahip şekilde dinleme içinde mutlaka Premium üyelik seçeneklerine göz atılması gerekir. Peki, var olan Spotify Premium paketleri nelerdir? (Spotify Premium)

Spotify Premium Aile Paketi

İlk olarak bireysel paket bulunurken tüm avantajlar tek kişilik olarak verilmektedir. Bununla birlikte maksimum 6 kişinin hizmetine verilecek Spotify Premium aile paketi seçimi de yapılabilir. İndirimli fiyat üzerinden sansür olmaksızın tüm müzikler aile kontrolünde hazırlanabilir. Aile Mix yapılarak zevklere uygun olarak çalma listeleri hazırlanabilir. Rap, Pop ya da Slow tarzındaki parçalar belirli isimlendirmelerle liste haline getirilebilir. Herkese özel ayrı çalma listeleri hazırlanabilir. Bilgisayar haricinde akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla rahatlıkla uygulamanın kullanılabilir olduğu bilinmektedir. Aile üyeleri tarafından yapılan dinlemelere yönelik herhangi bir kısıtlama oluşmamaktadır. Aynı anda dinleme hallerinde dahi kesinti söz konusu olmazken kalite standartları korunur. Yıllık olarak da abonelik başlatılabilir, çok daha uygun fiyat seçimiyle kullanılabilir.

Sportify Premium Öğrenci Paketi

Kolej ya da üniversiteye kayıtlı durumda olan öğrenciler için geçerli olan Spotify Premium öğrenci paketi çok daha uygun fiyatlardadır. Premium üyelik normal fiyatından %50 indirimli fiyat üzerinden alınır. Ayrıca işlemlerin başlatılmasıyla birlikte tüm özelliklerden tam olarak yararlanılması söz konusudur. Bununla birlikte dört yıl boyunca kişinin öğrenciliğinin devam etmesi şartıyla Spotify öğrenci indirimi yenilenir. 3 yenileme işlemiyle indirimli fiyat üzerinden kullanım devam ettirilir. İnternet olmaksızın tüm parçalar dinlenebilirken kişiye özel çalma listeleri düzenlenebilir ya da Podcast programları takip edilebilir. Var olan sesli kitap bölümleriyle yabancı dildeki tüm programlarda yine en iyi ses kalitesinde sunulur. 3 aylık deneme süresinde herhangi bir ödeme olmamakla birlikte sonrasında belirtilen hesap bilgilerinden ücretler alınmaktadır.

Spotify üyelik iptali nasıl yapılır? bilmek istiyorsanız, ilgili içeriğimize göz atmayı unutmayın!

Spotify ürünlerimizi inceleyerek hesabınızı büyütebilir ve genişletebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/spotify-aylik-dinleyici-satin-al

Sıkça Sorulan Sorular

Spotify ödeme yöntemine güvenmediğiniz takdirde telefon operatörünüz aracılığı ile ödeme yöntemini seçip operatörünüzün ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Spotify ürün fiyatları öğrenci indirimi dışında indirime girmemektedir. Fakat bankanız ya da telefon operatörleriniz tarafından belirli dönemlerde indirim hakkı kazanabilirsiniz.

Konuyla ilgili Spotify Öğrenci İndirimi başlıklı makalemizi okuyarak detaylara erişebilir kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Spotify reklamları kapatmak için üye olunması gerekmektedir.

Spotify kullanabilmek adına en azından 13 yaşında olmak gerekmektedir.

Spotify müzikleri internetsiz uygulama içi depolanabilir ancak ücretli üye olmak gerekir.

Enes Bulut

Yazılar: 474

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 52 Ortalama: 5 )

2 yorum

  1. Umut Dağ
    Umut Dağ

    Spotify premium aldım. Fakat kullanmadığım için kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim.

  2. Rıza Bahadır
    Rıza Bahadır

    Spotify premium ne kadar adlı yazınızı okudum çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkürler.