Spotify Premium Ne Kadar?

Spotify Premium Ne Kadar?

Milyonlarca şarkının en üst düzey ses kalitesinde dinlenmesine olanak sunan Spotify Premium paketleri oldukça cazip avantajları beraberinde getirmektedir. Tüm cihazlardan indirme işlemleri yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Halihazırda free uygulaması ücretsiz şekilde kullanılırken belirli sınırlandırmalara sahip olduğu unutulmamalıdır. 50 milyonun üzerine şarkıya erişim imkânı sağlayan uygulamayı herkes kullanılabilirken 2020 ücret paketleri açıklandı. Sizlerde Premium paketlerinden uygun olanı seçebilir ve belirli bir süre boyunca ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz. Var olan 3 aylık deneme süresi içerisinde tüm özelliklerden yararlanılır. Bu deneme süresine dair işlemlerde herhangi bir ücret kesintisi yaşanmamaktadır. Sonrasında üyeliğin devam ettirilmesi durumunda belirtilen karttan çekimler yapılır. Aylık ya da yıllık olarak da abonelikler oluşturulabilirken Spotify Premium ücret 17.99 TL’dir.

Spotify Premium Avantajları Neler?

3 ay boyunca ücretsiz olarak sağlanabilir olan Spotify bireysel dışında aile ve öğrenci paketlerine sahiptir. Ücretsiz olarak tüm müzik parçaları istenildiği şekilde dinlenebilir. Podcast yayınları da var olurken sesli kitaplara erişim noktasında da bir sınırlandırması yoktur. Bununla birlikte yurtdışı seyahatler içinde müziklerin çalınması söz konusudur. Spotify free ile kıyaslandığında aradaki imkân farkı da ortaya çıkacaktır. Spotify free ile 14 günlük bir sınır var olurken aynı zamanda istediğin parçayı seçme değil, seçili karışık dinleme imkânı bulunmaktadır. Spotify Premium özelinde hiçbir kısıtlama olmadan milyonlarca şarkı dinlenebilir. Ayrıca reklam kesintileri de oluşmamaktadır. İnternet bağlantısı olmadan da dinleme yapılabilmektedir. En yüksek müzik kalitesine sahip şekilde dinleme içinde mutlaka Premium üyelik seçeneklerine göz atılması gerekir. Peki, var olan Spotify Premium paketleri nelerdir? (Spotify Premium)

Spotify Premium Aile Paketi

İlk olarak bireysel paket bulunurken tüm avantajlar tek kişilik olarak verilmektedir. Bununla birlikte maksimum 6 kişinin hizmetine verilecek Spotify Premium aile paketi seçimi de yapılabilir. İndirimli fiyat üzerinden sansür olmaksızın tüm müzikler aile kontrolünde hazırlanabilir. Aile Mix yapılarak zevklere uygun olarak çalma listeleri hazırlanabilir. Rap, Pop ya da Slow tarzındaki parçalar belirli isimlendirmelerle liste haline getirilebilir. Herkese özel ayrı çalma listeleri hazırlanabilir. Bilgisayar haricinde akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla rahatlıkla uygulamanın kullanılabilir olduğu bilinmektedir. Aile üyeleri tarafından yapılan dinlemelere yönelik herhangi bir kısıtlama oluşmamaktadır. Aynı anda dinleme hallerinde dahi kesinti söz konusu olmazken kalite standartları korunur. Yıllık olarak da abonelik başlatılabilir, çok daha uygun fiyat seçimiyle kullanılabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Spotify Instagram Story

Sportify Premium Öğrenci Paketi

Kolej ya da üniversiteye kayıtlı durumda olan öğrenciler için geçerli olan Spotify Premium öğrenci paketi çok daha uygun fiyatlardadır. Premium üyelik normal fiyatından %50 indirimli fiyat üzerinden alınır. Ayrıca işlemlerin başlatılmasıyla birlikte tüm özelliklerden tam olarak yararlanılması söz konusudur. Bununla birlikte dört yıl boyunca kişinin öğrenciliğinin devam etmesi şartıyla yenilemeler yapılır. 3 yenileme işlemiyle indirimli fiyat üzerinden kullanım devam ettirilir. İnternet olmaksızın tüm parçalar dinlenebilirken kişiye özel çalma listeleri düzenlenebilir ya da Podcast programları takip edilebilir. Var olan sesli kitap bölümleriyle yabancı dildeki tüm programlarda yine en iyi ses kalitesinde sunulur. 3 aylık deneme süresinde herhangi bir ödeme olmamakla birlikte sonrasında belirtilen hesap bilgilerinden ücretler alınmaktadır.

Spotify ürünlerimizi inceleyerek hesabınızı büyütebilir ve genişletebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/spotify-aylik-dinleyici-satin-al

Spotify ödeme yöntemleri güvenli midir?

Spotify ödeme yöntemine güvenmediğiniz takdirde telefon operatörünüz aracılığı ile ödeme yöntemini seçip operatörünüzün ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Spotify paket fiyatları indirime girer mi?

Spotify ürün fiyatları öğrenci indirimi dışında indirime girmemektedir. Fakat bankanız ya da telefon operatörleriniz tarafından belirli dönemlerde indirim hakkı kazanabilirsiniz.

Spotify öğrenci indirimi nasıl yapılır?

Konuyla ilgili Spotify Öğrenci İndirimi başlıklı makalemizi okuyarak detaylara erişebilir kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Steam Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir