Instagram NBA

Sprint’in Sunduğu NBA All-Star Oylaması Başladı

Her sene yeni yıla az bir gün kala bitmekte olan yıl içerisin yaşanan olaylar ele alınır. Bu her alan için geçerli. Örneğin futbolcular için geçtiğimiz sene gol krallığı seçimi yapıldı. Bu şekilde 2014 yılı için yapılan oylamalardan biri de dünya basketbol şampiyonlarının ligi olarak anılan NBA’de yapılıyor.  Her sene düzenli olarak yapılan bu oylama ile birçok NBA hayranı desteklediği oyuncuyu üst sıralara taşıyabiliyor.

Bu sene Türkiye saati ile 9’da başlayacak olan oylama ile ilgili bir de yeniliğe imza atıldı. Bu yenilik kapsamında artık NBA tutkunları Instagram üzerinden de sevdikleri oyunculara oy verebilecekler. Böylece istedikleri herkesi üst sıraya taşıma şansları bulunuyor. Üstelik bunun dışında birçok internet sitesi aracılığı ile de artık oylamaya katılma şansı elde edebiliyorsunuz. Tüm bunlar sayesinde kısa süre içerisinde NBA All-Star 2015’lerin seçilmesi planlanıyor.

Sprint’in Sunduğu NBA All-Star Oylaması Başladı
4.5 (90.14%) 489 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Sahte Hesaplar İçin Harekete Geçti başlıklı makalemizde instagram, Instagram hesaplar ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir