Starbucks Instagram reklamları

Starbucks Instagram Fenomeni Haline Geldi

Sadece 4 sene içerisinde 200 milyon kullanıcıya ulaşan ve bu alanda adeta rakiplerine toz yutturan Instagram’ın potansiyeli her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Instagram’ın potansiyelinin bu denli artış gösteriyor oluşu büyük firmaların ve bu alanda yatırım yapmak isteyen birçok küçük firmanın da ilk hedefi haline geliyor. İşte bu firmalar artık Instagram’ın oldukça masrafsız olan reklam potansiyelini kullanmak için sürekli olarak yeni girişimlerde bulunuyor. Yeni yapılan bu girişimler ve açılan sayfalar sayesinde birçok kullanıcı hem markayı çok iyi tanıyor. Hem de takip edilen marka bu sayede ekstra bir kazanç elde etmiş oluyor. Bu şekilde çok daha hızlı ve çok daha fazla bir gelişim göstermek isteyen firmalardan biride Starbucks.

Instagram’a üye olduğu tarihten itibaren düzenli çalışma yürüten şirket artık Instagram fenomenleri arasında yer alıyor. Bir kahve firması olarak bilinen Starbucks Instagram üzerinden yayınladığı reklamları ve yaptığı yenilikler ile şuan için 3.5 milyon aktif takipçi sayısına sahip. Instagram’ın en önde gelen 5 şirketi arasında yer alan bu şirket yeni çalışmaları ile beraber çok daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmayı da hedef edinmiş durumda. Satışların ve yükselişin bu şekilde çok daha fazla olduğunu belirten şirket yetkilileri kısa süre içerisinde Instagram etkinliklerine de başlayacaklarını duyurdu.

Starbucks Instagram Fenomeni Haline Geldi
4.5 (89.97%) 303 votes

Bir önceki yazımız olan Mustafa Pektemek İçin Moral Paylaşımı başlıklı makalemizde Beşiktaş Instagram, Instagram futbolcular ve Mustafa Pektemek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sahte Hesap Mağdurlarının Sayısı Artmaya Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir