Stardoll Hileleri

Stardoll Hileleri

Stardoll oyunu içerisinde moda, arkadaşlık ve eğlence barındırmaktadır. Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi bebek giydirme oyunudur. Tarayıcı oyunu olarak da karşımıza çıkan Stardoll oyunu günümüzde çoğu kişi tarafından oynanmaktadır. Bu da oyunun ne kadar popüler olduğunu ortaya koymaktadır. Dünya üzerinde ortalama 300 milyondan daha fazla oynayıcısı bulunan oyun bilgisayar oyunudur.

Genellikle kız çocuklarının daha fazla oynadığı bu oyun, arkadaş edinmeyi ve modayı yakından takp etmenize yardımcı oluyor. Bu oyunu hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Oyunu oynayarak da başarılı olabileceğiniz gibi stardoll hileleri kullanarak da başarılı olabilirsiniz. Bizler ilk defa bu oyunu oynamak isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olurken, aynı zamanda uzun zamandır oynayan oyunculara hile bakımından bir takım tüyolar vereceğiz. İlk defa oyunu oynayacak olan kişiler de hilelerden yararlanabilir. (Viki)

Stardoll Nasıl Oynanır?

Stardoll para hilesi konusuna değinmeden önce oyunu nasıl oynayabileceğinizi anlatmak istiyoruz. Bu oyunda başarılı olmak için bir takım hilelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Oyunu direkt olarak oyunun sayfasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak oyuna üye olarak bebeklerinizi giydirmeye başlayabilirsiniz. Eğer oyunu oynamak için gerekli yaş sınırını sağlayamıyorsanız, velilerden üyelik izni alarak, sisteme üye olabilirsiniz. Oyunun yaş sınırı 13 ‘tür. 13 yaşından küçük olan oyuncular, velilerinin izni sayesinde oyunu oynayabiliriz. Oyuna üye olduğunu zaman şu noktalardan destek alabilirsiniz:

  • Arkadaş listesi oluşturabilirsiniz.
  • Starblog okuyabilirsiniz.
  • Tanıtım için kendinize ait bir kişisel sayfa oluşturabilirsiniz.
  • Ziyaretçi ya da kulüp defterine bakabilirsiniz.
  • Diğer kullanıcılar ile direkt olarak mesajlaşabilirsiniz.

Görüldüğü gibi oyuna üye olduğunuz zaman pek çok hizmetten aynı anda yararlanabilirsiniz. Oyunun en temel hedefi, ortalama 7 yaşında olan çocukların bebek giydirmesini sağlamak. Yukarıda oyunu genellikle kız çocuklarının oynadığını belirttik. Ancak erkek çocuklar da isterlerse bu oyunu oynayabilirler. Oyunu geliştirmek ve hesabınızın daha güzel gözükmesini isterseniz, bebekleriniz için bazı malzemeler satın alabilirsiniz. Oyunda “Süperstar” olarak dolabınızdan ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: EU4 Hileleri

stardoll hileleri

Stardoll Hileleri Hakkında

Stardoll hile sayesinde oyunda daha da başarılı olabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi bu tür online oyunlarda başarılı olabilmek için hileler kullanmaktadır. İşte en sık tercih edilen Stardoll oyunu hileleri şunlardır:

  • Bedava bebek kazanmak için şu linke tıklayın: http://quickproxy.co.uk/ ya da http://justproxy.co.uk/
  • Oyunda yeni başarılar kazanmak için: Kullanıcı olarak 1 yılı tamamlamanız gerekiyor. Aynı zamanda bir defa da 25’ten fazla ürün satın almanız gerekmektedir.
  • Bedava Barbie şapkasını almak için şu linke tıklayın: http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=3865935
  • Bedava elbiseli kolye kazanmak için şu linke tıklayın: http://www.stardoll.com/tr/contest/view.php?id=4218#_=_ 

Stardoll oyununda en sık kullanılan ve tercih edilen hileler bu şekildedir. Dilerseniz bu hileleri kullanmadan da oyunda başarılı olarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Oyuna ücretsiz bir şekilde üye olarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz!

Oyun Hileleri kategorisi ile oyun hileleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Stardool Nedir?

Stardoll genellikle küçük yaştaki oyuncular tarafından tercih edilen bir oyundur. Ülkemizde çok bilinmese de Dünya genelinde hatrı sayılır bir kitleye sahiptir. Ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir.

Stardoll Hilelerini Nereden Bulabilirim?

Stardoll oyunu ile ilgili olarak yazmış olduğumuz blog yazımızdan oyun hakkında detaylı bilgilere ve oyun hilelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede oyunda kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Stardoll Oyunu Oynamak Zararlı mı?

Stardoll oyununu oynamanın zararlı ya da zararsız olduğunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Ancak oyunu uzun saatler oynamak diğer her oyunda olduğu gibi fiziksel ve zihinsel zararlara yol açabilir.

Oyun Hileleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 5]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir