Steam Destek

Steam ID Nasıl Bulunur? Nasıl İndirilir?

Steam ID Nasıl Bulunur? Nasıl İndirilir?

Steam id bulmanın birden fazla yolu var.  Öncelikle, bu kelimenin anlamı sizin Steam kimliğiniz anlamına gelir. İngilizce’de ki İdentity kelimesinin kısaltılmış halidir bu yüzden anlamından da anlaşılacağı gibi benzersizdir. Bu uygulamada kullanılacak isim nasıl bulunur? bunun belli başlı birkaç yolu mevcuttur. Bu yazımızda sizlere bu konuları tek tek açıkladık. Steam ID Nasıl Bulunur? Steam‘e giriş yapın. Profil sayfanıza giriş yapın. Profil sayfanızda menünün altında bulunan yeşil renkli bağlantıda gördüğünüz sayılar sizin Steam ID‘nizdir. Steam Hex ID Nasıl Bulunur? Steam uygulamasına giriş yapın. Kullanıcı adınıza tıklayın. Bu sizi profilinize götürecektir. Sol üst bölümde profil linkinizi, profilinizin urlsini ve Steam hex id görebilirsiniz. Oyun İçerisinde Konsol Üzerinden Steam […]

Steam Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Steam Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Steam oyun iade etme koşulları hakkında merak ettiğiniz her şey bu blogda! Steam kullananların en büyük soruları arasında yer alan iade işlemini bu yazımızda ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Tüm profesyonel markalarda olduğu gibi bu uygulama için de geri verme imkanı vardır ve bunun yazılı koşulları bulunmaktadır. Bu eşsiz platform için uygulamayı geri alma sistemi bulunmaktadır. Rastgele bir şekilde almış olduğunuz oyunu geri verme şansınız bulunmamaktadır, Steam hangi koşullarda geri ürün alacağını net biçimde açıklamıştır. İade koşullarına ve bu sürece ait ayrıntıları birkaç madde üzerinden inceleyebiliriz. Steam Oyun İade Koşulları Nelerdir? Oyunu satın aldığınız süre üzerinden iki hafta (14 gün) geçmemiş olmalıdır. […]

Steam Cevher Ne İşe Yarar?

Steam Cevher Ne İşe Yarar?

Steam cevher ne işe yarar bu konuda merak ettiğiniz her şey bu yazıda! Günümüzün en yaygın dijital platformlarından birisi olan Steam, oyun oynayabileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz veya yeni arkadaş edinebileceğiniz eşsiz bir uygulamadır. Bu uygulama içerisinde yer alan cevher nedir deseniz ise belli zamanlarda gündeme gelen bir uygulama özelliğidir. Cevher ne işe yarar derseniz, para kazanmanın ve level atlamanın etkili yollarından biridir diyebiliriz. Steam’da Cevher Nasıl Kazanılır? Cevher Kasma Yöntemleri Bu uygulamada Cevher kasmasının birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Bunlara değinelim; Steam kartlarını satabilir Arka plan ve benzeri ürünleri dönüştürebilir Açık pazar  (topluluk pazarı) üzerinden acık arttırmaya katılabilir (Eğer siz satıcı […]

Steam Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Steam Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Steam hesap açma işlemi artık çok kolay! Valve şirketinin tasarlamış olduğu Steam, çok oyunculu bir dijital iletişim formudur. Çevrim içi olarak arkadaşlarınızla oyun oynayabileceğiniz, oyun inceleyebilirsiniz bununla birlikte satın alabileceğiniz bu dijital platform, 12 Eylül 2003 tarihinde piyasaya sunulmuştur. ABD ve diğer tüm ülkelerde kısa sürede popülerlik yakalayan Steam, PC oyuncularının korsan oyunlara olan eğilimini fark eden Valve, kurduğu bu oyun platformu ile en büyük oyun sağlayıcısı konumuna geçmiştir. Bilgisayarın hemen hemen her evde yer edinmesi sonrasında, oyun severler arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayabileceği ve oyun indirebileceği bir arayışa yönelmiştir. Üyelik sistem mantığı ile çalışan bu uygulamadan faydalanmak için hesap açmanız […]

Steam Destek

Steam indirimleri ve steam hakkında yaşadağınız tüm sorunları çözebileceğiniz steam destek bloglarımız güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Oyun oynayanlarca vazgeçilmez bir platform olan Steam, birçok opsiyon sunmakta ve dolayısıyla kullanıcıların oyun deneyimini arttırmayı amaçlamaktadır. İnternet üzerindeki bu platform sayesinde daha fazla oyuncuya erişilmekte ve böylece Steam kullanımı yaygınlaşmaktadır. Hal böyle olunca Steam hakkında bilinmek istenilenler artmakta bu detaylı platformun özelliklerine daha fazla vakıf olunmak oyuncularca ısrarla istenen bir durum haline gelmektedir. Bu doğrultuda Steam platformu ve platforma ait tüm detay bilgiler fazlasıyla önem kazanmakta; istenilen bu bilgileri tüm detaylarıyla Steam Destek kategorimizde yer alan bloglarda bulabilirsiniz.

Steam; kapsamlı bir dijital dağıtım ağı, dijital hak yönetimi, çok oyuncunun girebildiği bir sistem ve iletişim platformudur. Steam aynı zamanda oyunların incelenip satın alınabildiği, çoklu ve eşli oyunlar için altyapı hizmeti sunan en büyük oyun sağlayıcısı olarak da tanımlanabilir. Steam, oyunların geniş kapsamda dağıtımı ve onlara ilişkin çoklu ortamların internet üzerinde yaygınlaşması amacıyla kullanılmaktadır.

Steam Destek

Steam kurulumu ve hesap açılması, güvenlik ve gizlilik ayarları, grup oluşturmak ve gruplara katılmak, oyunlarla ilgili forum tartışmaları oluşturmak ve tartışmalara katılmak, oynanan oyunun yayınını yapmak gibi Steam platformu kapsamında yapılabilecek tüm işlevlere ilişkin bilgiler ve yönlendirmeler blog yazılarımızda yer almaktadır.

Sevdiğiniz bir oyunu Steam platformu vasıtasıyla aratabilir ve onu sepete ekleyerek satın alabilir ya da hediye olarak arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde istek listenize ekleyin seçeneği de kullanılarak listeye eklenip başka bir vakit listeden seçerek indirilebilir. Bu oyunlar için oyun bilgi ekranında yorum veya tavsiye de yazılabilmektedir. Steam üzerinden yapılabilen tüm bu işlemlerle ilgili bloglarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Steam platformu sayesinde oyun içi işlemler yapılıp arkadaşlarınızı oyuna davet etme gibi opsiyonlar sunulmaktadır. Bu türde yer alan tüm bilgilere Steam Destek kategorisindeki blog sayfaları sayesinde ulaşabilir ve kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.