Instagram gündem

Sümer Timaç’ın Ölümü Sosyal Medyayı Da Yasa Boğdu

Sedat Peker’in düğünün de sohbet esnasından bir anda fenalaşan ünlü oyuncu Sümer Tilmaç, yapılan tüm müdahalelere rağmen ne yazık ki hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun hayatını kaybettiği haberini aynı düğünde beraber yer aldığı sunucu Mesut Yar verdi. Sümer Tilmaç’ın ölüm haberinin duyulmasının ardından ise sanat dünyası büyük bir üzüntü içerisine girdi. Usta oyuncunun ölümü sosyal medyada da geniş yer buldu.

Birçok ünlü isim Sümer Tilmaç için mesajlar Instagram sayfalarından mesajlar yayınlarken Sümer Tilmaç’ın sevenleri de sosyal medyada adına konu açarak üzüntülerini paylaştı. Ünlü ismin ölüm haberi derin bir üzüntü yaratırken söz konusu sosyal medya paylaşımlarından da yapılan paylaşımlarla geç gelen ambulansa tepki gösterildi. Bununla beraber düğün sahibi Sedat Peker ise ölüm haberini alır almaz müzikleri kapattırarak düğünün sessiz bir şekilde sona ermesini sağladı. Ünlü oyuncunun nerede defnedileceği ise merak konusu oldu. Zira bu konuda henüz yakınlarından da bir açıklama gelmedi. Ünlü oyuncunun da bu konuda her hangi bir vasiyetinin olup olmadığı da merak konusu.

Sümer Timaç’ın Ölümü Sosyal Medyayı Da Yasa Boğdu
4.5 (89.65%) 404 votes

Bir önceki yazımız olan HTC One M9 İle Yeni Bir Kampanyaya İmza Atıyor başlıklı makalemizde HTC One M9, HTC One M9 Instagram ve Instagram yarışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir