Sürat Kargo

Sürat Kargo

Eğer Sürat Kargo’dan beklediğiniz bir gönderi veya Sürat Kargo şubelerinden halletmeniz gereken bir işlem var ise, Sürat Kargo çalışma saatleri bilgisini merak etmeniz gayet normaldir. Biz de bu makaleyi bunu düşünerek kaleme aldık ve Sürat Kargo ile alakalı merak ettiğiniz her türlü detayı yazımızı okumaya devam ederek öğrenebileceksiniz. Öncelikli olarak Sürat Kargo’nun da diğer kargo firmaları gibi hafta içi tüm gün, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü yarım gün hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Siz de size aşağıda belirteceğimiz saat aralıklarında Sürat Kargo şubelerini ziyaret ederek, her türlü kargo işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kargo takip bilgilerini ise Sürat Kargo resmi internet sitesi üzerinden ve Sürat Kargo tel numaralarından öğrenmeniz mümkün. Sürat Kargo müşteri hizmetleri numaralarını da sizlerle paylaşacağız.

sürat kargo çalışma saatleri

Sürat Kargo Mesai Saatleri

İsterseniz uzatmadan hemen sizinle Sürat Kargo mesai saatleri bilgilerini paylaşalım. Bu saat aralıklarında Sürat Kargo şubelerini ziyaret ederek, her türlü kargo kabul ve kargo teslim işleminizi halledebilirsiniz. Ayrıca bu saat aralıklarında Sürat Kargo yetkililerince kargo teslim işlemlerinin de devam ettiini belirtmek isteriz.

  • Pazartesi – 09:00 – 18:30
  • Salı – 09:00 – 18:30
  • Çarşamba – 09:00 – 18:30
  • Perşembe – 09:00 – 18:30
  • Cuma – 09:00 – 18:30
  • Cumartesi – 09:00 – 14:30
  • Pazar – Kapalı

Sizler için Sürat Kargo çalışma saatleri bilgilerini bu şekilde özetleyebiliriz. Bu saat aralıklarında kargonuzu teslim almak için Sürat Kargo şubelerini ziyaret edebilir veya kargonuzu beklemeye devam edebilirsiniz. (Vikipedi)

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Kargonuz ile alakalı son durumu Sürat Kargo müşteri hizmetleri sayesinde öğrenmeyi tercih edebilirsiniz. Bunun için makalemizin devamında Sürat Kargo iletişim numaralarını sizler ile paylaşacağız. Bu numaraları kullanarak Sürat Kargo müşteri danışmanlarıyla iletişime geçtikten sonra, Sürat Kargo ile alakalı her türlü hizmet hakkında bilgi alabilir, kargonuzun son durumunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

0212 410 3030

Sürat Kargo çağrı merkezi numarası yukarıda size belirtmiş olduğumuz gibidir, bu numara ile iletişime geçerek. Kargonuz ve Sürat Kargo hizmetleri ile alakalı her türlü bilgiyi müşteri danışmanları sayesinde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Sürat Kargo Ne Zaman Kurulmuştur?

Sürat Kargo, 2003 yılı Temmuz ayında kurulmuş olan bir kargo taşımacılık şirketidir. Türkiye’de ve Dünyanın 220 ülkesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Sürat Kargo Hafta Sonu Açık Mı?

Sürat kargo yalnızca Hafta içi mesai saatleri içerisinde ve Cumartesi öğlen saatlerine kadar müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sürat Kargo Kaç Şubesi Vardır?

Sürat kargo kurulduktan bu yana büyüme ve gelişme politikası yürütmektedir. Bu nedenle 2003 yılından beri 556 şubeye ulaşmıştır.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir