Survıvor Bir Şok Daha Yaşandı

Survıvor Bir Şok Daha Yaşandı

Bu zamana kadar yapılan en iddialı Survıvor olarak tarihe geçen Survıvor All – Star tüm heyecanı ile devam ediyor. Her hafta büyük bir çekişmenin yaşandığı yarışmada büyük sürprizler de yaşanıyor. En son yaşanan büyük sürpriz ise Ahmet Dursun’un yarışmadan sağlık sorunu nedeniyle ayrılması olmuştu. Yarışmadan ayrılan ünlü isim sosyal medyayı sallamış ve büyük merak uyandırmıştı. Henüz bunun etkisi geçmedi ki yeni bir şok daha yaşandı.

Survıvor All – Star’ın bugün yayınlanacak bölüm tanıtımında yer alan görüntüler şokun sebebi. Söz konusu görüntülere göre ünlüler takımında yer alan Anıl yarış sırasında düşerek ciddi şekilde sakatlanıyor. Anıl’ın bağırışları ile bir anda şaşkınlık içerisinde durumu izleyen diğer yarışmacıların da görüntülerinin yansıdığı Survıvor bugün yayınlanacak. Aynı şekilde bir sakatlığın ekrana gelmesi ise yine sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Özellikle yaşanan sakatlığın sakıncalı gözükmesi sosyal medyanın gündemini oluşturmayı başardı. Sosyal medyanın gündemine düşen yarışma bugün yayınlanacak. Herkesin heyecanla beklediği bu bölümde ise Anıl’ın ne derece ciddi bir sakatlık yaşadığı ortaya çıkacak. Şuan için hiçbir açıklama yapılmadı. Konu hakkında açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu.

Survivor Instagram Inst

Survıvor All – Star’da heyecan artık giderek artıyor. Zira Kıbrıs’a gidecek olan ilk ismin de belirlenmesinin ardından Survıvor’da hızlandırılmış çekimler başladı. Hızlandırılmış olan çekimlerde ise artık sona yaklaşıldığı için iki dokunulmazlık oyunu aynı hafta içerisinde yapılıyor. Bununla beraber dün yapılan ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden de ünlüler oldu. Yeni kurallara göre büyük bir avantajı tepen ünlüler bitime iki hafta kala ada konseyine gitti. Ada konseyinde ise hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yarışmanın başından beri beraber bir grup olduklarını söyleyen ve hep beraber hareket eden Hakan, Doğukan ve Serenay’ın Merve’yi yazması bekleniyordu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Fakat bitime çok az bir süre kala Doğukan grubuna büyük bir ihanet göstererek Merve ile beraber Serenay’ı yazdı. Hal böyle olunca Serenay ile Merve beraber ada konseyine çıktı. Doğukan’ın yaptığı bu hareket ise başta adadakileri oldukça şaşırttı. Bununla beraber yaşanan bu olay sosyal medyada da büyük yer buldu. Görüşler için açılmış olan özel Instagram sayfasına ise konu hakkında birçok mesaj gönderildi. Doğukan izleyiciler tarafından sosyal medya aracılığı ile sert bir şekilde eleştirilirken Acun Ilıcalı ise bunun oyunun kuralı olduğunu söyledi. Tüm bunlarla beraber artık Survıvor’da yeni günlerin neler doğuracağı ise merak edilmeye başlandı. Zira ünlülere işler bu gelişmelerden sonra iyice karışacak gibi.

10 yıl gibi uzun bir süredir yayınlanmaya devam eden efsane yarışma Survıvor bu sezon bambaşka bir konsepte izleyicilerin karşısına çıkıyor. 10 senenin en iddialı yarışmacılarından oluşan yeni kadrolar ile kıyasıya yarışların sürdüğü Survıvor’da çoktan ikinci hafta geride bırakıldı bile. Genelde oyunların başa baş devam ettiği yarışmada ilk elenen isimde belli oldu. Hafta başı belirlenen isimlerden biri olan Duygu Survıvor All-Star yarışmasına ilk veda eden isim oldu. Duygu’nun gidiş şekli ise sosyal medyayı salladı.

Elenen İsim belli oldu

Söz konusu eleme gecesinde elenen ismi yine sms oylaması belirledi. Yarışmada bu aşamasında yaşanan olay ise Instagram capslerine bile konu oldu. Sms sonucunda birinci çıkan Turabi, Duygu’nun karşısına şok bir isim çıkardı. Çıkarılan isim Turabi’nin en iyi anlaştığı isimlerden biri olan Hilmicem oldu. Taktik olarak böyle bir şey yaptıklarını dile getiren ikili sonuçta başarılı oldu ve sms oylamasında 3.olan Duygu’yu elemeyi başardı. Aşırı sms desteği olmasına rağmen geride kalan ve elenen Duygu ise neye uğradığını şaşırdı. Yaşanan bu ilk eleme ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
353

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir