Tayfun Erdoğan Instagram

Tayfun Erdoğan Instagram Hesabından İlginç Paylaşımı

Eski Türk filmlerinin yıldızı Emrah hakkında geçtiğimiz günlerde bir gerçek ortaya çıkmıştı. Söz konusu bu gerçek Emrah’ın oğlu olduğu ve ünlü ismin oğlunu kabul etmediği yönünde idi. Uzun süre tartışmalara neden olan konu sonrası Emrah kendisine yöneltilen bu iddiaları kabul etmemiş ve oğlu ile konuşmama kararı almıştı. Magazin basınını oldukça meşgul eden olay ise bir süre sonra unutulmuştu. Bu süreçte Emrah ise babalık heyecanını yaşamış ve bir çocuk sahibi olmuştu. Kardeşinin dünyaya geldiğini öğrenen Tayfun Erdoğan ise Instagram sayfası üzerinden bir açıklama yaptı.

Söz konusu açıklamada; “Bugün bir şey gördüm baksana Elyasa’m. Biz aslında hep olacağız seninle. Ayrı olsak da sen benim kanımsın. Elyasa’m canım kardeşim benim inşallah abin sana kollarını açacak zamanı gelince. Hiç bırakmamak üzere… Elyasa’m babamız Emrah, hayatlarımız farklı ama… Abin her zaman senin yanında olacak. Bana mı benziyor Olabilir mi?” ifadelerini kullanan ünlü ismin oğlu ne kadar aile özlemi çektiğini de dile getirmiş oldu. Bebeği için Instagram sayfası oluşturan ve sürekli olarak bu sayfadan bebeğinin fotoğraflarını paylaşan Emrah ise konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Ünlü ismin bu konuda açıklama yapıp yapmayacağı merak edilirken birçok takipçisi bu konuda Emrah’a tepki gösterdi. Gelen mesajlara ise ünlü isim hiçbir şekilde cevap vermedi. Konunun daha uzunca bir süre gündemde kalacağı ise kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Tayfun Erdoğan Instagram Hesabından İlginç Paylaşımı
4.5 (90.19%) 363 votes

Bir önceki yazımız olan Survıvor Bir Şok Daha Yaşandı başlıklı makalemizde Anıl, Sosyal medya gündem ve Survıvor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pucca Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Eleştirileri Yanıtladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir