Instagram ünlüler

Taylor Swift Son Paylaşımı İle Şaşırttı

Son dönemin dünya çapında en çok sevilen yıldızlarından biri olan Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde attığı şok bir adım ile gündeme gelmişti. Fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken isim çok beğendiği bacaklarını sigortalatmıştı. Daha önce de ünlü isimlerin bu şekilde kendilerini sigortalatmasını görmüştük. Fakat ilginç olan şey bu kez Taylor Swift’in sigorta için verdiği ücret oldu. Taylor Swift tam 40 milyon dolara sigortalattı. Ünlü ismin bu şekilde bir karara imza atması ise çok konuşuldu. Herkes sigorta konusunu konuşurken Taylor Swift’in son yaptığı paylaşım çok konuşuldu.

Söz konusu paylaşımda Taylor Swift bacaklarının başına gelen bir kazayı paylaştı. Daha yeni bacaklarını sigortalatan isim kedisi tarafından bacağının çizildiğini dile getirdi ve bu konu hakkında bir Instagram paylaşımı yaptı. Çizilmiş bacağının paylaşımını yapan ünlü isim “Harika iş çıkardın Meredith. Ben sadece seni sevmeye çalışıyordum. Seni seviyorum ve sen bana 40 milyon dolar borçlusun” ifadelerini kullandı. Bacaklarını yeni sigortalatmışken böyle bir şeyin başına gelmesi ise sosyal medya da ünlü isim hakkında bir takım iddialarında ortaya atılmasına neden oldu. Taylor Swift’in paylaşımından sonra takipçileri ise geçmiş olsun mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi. Bununla beraber yıldız ismin kedisini ne yaptığı merak ediliyor. Henüz bu konuda bir açıklama gelmedi.

Taylor Swift Son Paylaşımı İle Şaşırttı
4.5 (89.76%) 82 votes

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Artık Selfie Bereleri başlıklı makalemizde instagram, Instagram akımları ve Selfie hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir