Taylor Swift Sosyal Medyanın Diline Düştü

instagram takipçi satın al instatakipci

Yaptığı şarkılar ve klipleri ile bir anda dünya yıldızı olmayı başaran genç şarkıcı Taylor Swift her geçen gün ününe ün katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni şarkıcını ve klibini yayınlayan ünlü isim milyonlarca kişi tarafından da beğeni almıştı. Bu yoğun tempoda Taylor Swift’in ilgilendiği en önemli konulardan birisi de sosyal medya. Hem Instagram hem de aktif bir Twitter kullanıcısı olan ünlü isim söz konusu hesaplarından da sürekli paylaşım yapıyor. Hatta bu konuda hackerların her zaman için ilk hedefinde olan ünlü isim zaman zaman sosyal medya hesaplarına yapılan saldırılarla da gündeme geliyor.

Bu tür haberlerle gündeme gelen başarılı şarkıcı geçtiğimiz günlerde ilginç bir paylaşıma da imza attı. Söz konusu paylaşımda göbeğini açarak gösteren Taylor Swift Instagram üzerinden söz konusu paylaşımı yaptı. Oldukça ilginç bir poz veren ünlü ismin bu pozu ise hemen sosyal medyada yayılmaya başladı. Bunun üzerine ise birçok kişi söz konusu poza fotomontaj yapıp yayınladı. Bir anda fotoşoplu komik fotoğraflar sosyal medya hesaplarından yayılmaya başlarken Taylor Swift dalga konusu edildi. Söz konusu paylaşımlar hakkında ise ünlü isim her hangi bir yorum yapmadı. Hemen her paylaşımı olay olan Taylor Swift’in bundan sonra konu hakkında açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu olurken resimleri nasıl karşıladığı da en çok merak edilenler arasında.

Taylor Swift Instagram Paylaşımları İle Dikkatleri Üstünde Topluyor

Son dönemin dünya çapında en çok sevilen yıldızlarından biri olan Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde attığı şok bir adım ile gündeme gelmişti. Fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken isim çok beğendiği bacaklarını sigortalatmıştı. Daha önce de ünlü isimlerin bu şekilde kendilerini sigortalatmasını görmüştük. Fakat ilginç olan şey bu kez Taylor Swift’in sigorta için verdiği ücret oldu. Taylor Swift tam 40 milyon dolara sigortalattı. Ünlü ismin bu şekilde bir karara imza atması ise çok konuşuldu. Herkes sigorta konusunu konuşurken Taylor Swift’in son yaptığı paylaşım çok konuşuldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Söz konusu paylaşımda Taylor Swift bacaklarının başına gelen bir kazayı paylaştı. Daha yeni bacaklarını sigortalatan isim kedisi tarafından bacağının çizildiğini dile getirdi ve bu konu hakkında bir Instagram paylaşımı yaptı. Çizilmiş bacağının paylaşımını yapan ünlü isim “Harika iş çıkardın Meredith. Ben sadece seni sevmeye çalışıyordum. Seni seviyorum ve sen bana 40 milyon dolar borçlusun” ifadelerini kullandı. Bacaklarını yeni sigortalatmışken böyle bir şeyin başına gelmesi ise sosyal medya da ünlü isim hakkında bir takım iddialarında ortaya atılmasına neden oldu. Taylor Swift’in paylaşımından sonra takipçileri ise geçmiş olsun mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi. Bununla beraber yıldız ismin kedisini ne yaptığı merak ediliyor. Henüz bu konuda bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Taylor Swift Sosyal Medyanın Diline Düştü
4.5 (89.17%) 469 vote[s]

  1. İbrahim CİBEL

    Klipleri mükemmel. Kendisi de çok güzel zaten. Bu kadar takipçisi olması çok normal. Türkiye'den bile binlerce takipçisi var.

  2. Kimerlage

    bacaklarını sigortalattı demek bunun amacı muhtemelen sigorta şirketinin reklamı falandır diye ümit ediyorum…

  3. Nil Deniz

    evet cidden ne güzel düşmüş ilk gördüğümde anlamıştım senin ne kadar boş bir kadın olduğunu vallahi tebrik ederim kendimi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir