Instagram ünlüler

Teknik Direktör Şota Arveladze Aldığı Kararla Sosyal Medyayı Salladı

Yaptığı hazırlık maçlarıyla beraber sezon hazırlıklarına hızlı bir giriş yapan Trabzonspor ardı ardına aldığı galibiyetlere rağmen zor günler geçiriyor. Takımın zor günler geçirmesinin nedeni ise takımın yıldızlarıyla teknik heyet arasında geçen tartışma. İddiaya göre takımın bel kemiği olarak gösterilen futbolculardan biri olan kaleci Onur Kıvrak ile teknik heyet arasında antreman sırasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma sonrasında ise milli kaleci antreman sahasını terk etti. Başarılı oyuncu ardından da kadro dışı bırakıldı. Yıldız futbolcunun kadro dışı kalması büyük ses getirdi. Asıl ses getiren ise bu aşamadan sonra teknik direktör Şota Arveladze’nin aldığı karar oldu.

Zira başarılı teknik adam UEFA 3.tur eleme karşılaşması öncesinde Instagram üzerinden çektirdikleri fotoğraflarla arkadaşlarına destek olan bazı futbolcuları da kadro dışı bıraktı. Instagram paylaşımlarının sonucunda böyle bir karar alan ünlü teknik adam aldığı karar sonrasında ise bazı futbolcuları da yedek bıraktı. Yedek kalan futbolculardan Erkan Zengin ise 1 – 0 geriye düşülmesinin ardından dakika 81 de oyuna girdi. Şota Arveladze’nin bu kararı ve ardından gelen yenilgi ise sosyal medyayı sallamaya yetti. Teknik adamın konu hakkında nasıl bir açıklama yapacağı ya da açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. Bu kararın yönetimde de ne gibi bir karşılık aldığı da merak ediliyor.

Teknik Direktör Şota Arveladze Aldığı Kararla Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.11%) 169 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Takip Etme Sınırı başlıklı makalemizde Instagram kuralları, Instagram Takip ve Instagram Takip Etme Sınırı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Jessie J Hayranlarını Korkutan Bir Paylaşım Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir