TikTok Videoları Nasıl İndirilir?

TikTok Videoları Nasıl İndirilir?

TikTok video indirme işlemi için en ince detaylar. TikTok uygulaması şu anda kısa formda videolar sunan ve tüm dünyada en çok rağbet gören uygulamalardan birisidir. Neredeyse son dönemlerde popülerliği Instagram uygulamasını da geçmiştir. Burada yer alan kısa videolar kişilerin hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlamakta hem de kullanıcıların popülerliğini artırmaktadır. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde 15 saniyelik videolar oluşturmaktadır.

Uygulamanın bu denli rağbet görmesi bazı işlemleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle tik tok video indirme işlemleri son zamanlarda en fazla aranan işlemlerden birisidir. Tiktok uygulaması üzerinden video kaydetme işleminin bazı yöntemleri bulunur. Bu yöntemlerden uygun olanını kullanarak tiktok komik video indir ve kaydet işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Pc, telefon ve tablet üzerinden video indirmek isterseniz sahip olduğunuz cihazın işletim sistemi önem kazanır. Bu işletim sistemine dikkat ederek Tiktok uygulamasındaki videoların tamamını cihazlara indirebilirsiniz.

tiktok video indir

Iphone İçin Tiktok Video İndirme

Iphone cihazlarda uygulamanın yerleşik bir hali bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz Tiktok videosunu cihazınıza indirme özelliğinden faydalanarak indirebilirsiniz. Bu işlem için öncelikle TikTok uygulaması üzerinden indirmek istediğiniz videoyu bulun. Ardından Paylaş düğmesine tıklayarak videoyu kaydet’i seçin. Arka planda indirilen video doğrudan cihazınıza kaydedilecektir. Kaydedilen bu videoyu bulmak için, cihazınızdan videolar kısmına ulaşmanız yeterli olacaktır.

Iphone cihazlar üzerinden Tiktok videolarını indirmek hem kolay hem de oldukça hızlıdır. Bu yöntem akıllı telefonlar ve tabletler için geçerlidir. Fakat bilgisayarınıza herhangi bir video indirmek için farklı yöntemleri kullanmanız gerekir.

Bilgisayara Tiktok Uygulamasından İndirme

Bilgisayarın işletim sistemi Windows ise Total Files gibi herhangi bir dosya yöneticisi ile video indirebilirsiniz. Öncelikle video indirmek için indirmek istediğiniz videoyu bilgisayardan bulmanız gerekir. Tiktok düet videosu indir şeklinde arama yaparak doğrudan aradığınız videoya ulaşabilirsiniz. (TikTok Destek)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: En Popüler TikTok Akımları Nelerdir?

  •  Paylaş düğmesine gelerek Bağlantıyı Kopyala tuşunu seçmeniz gerekir.
  •  Ardından Total Files uygulamasını açmalısınız.
  •  Uygulamanın sağ alt kısımda yer alan globe simgesine tıklayın.
  •  URL çubuğundan, kopyaladığınız bağlantıya ulaşın.
  •  Videoyu tam ekran şeklinde oynattığınızda uygulama size indirme işlemini soracaktır. Burada onay vererek doğrudan dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram Üzerinden Tiktok Uygulamasından Video İndirme

Instagram üzerinden Android ya da Ios telefonlarına video indirebilirsiniz. Bu işlem için öncelikle Instagram hesabını ardından da Tiktok uygulamasını açmanız gerekir. İndirmek istediğiniz videoyu bularak Paylaş düğmesine ardından da Hikayeler (Instagram) seçeneğini tıklayın. Bu işlemler sonrasında video Instagram hesabında gözükecektir. Kaydetmek içinde en üstte yer alan indir düğmesine basmanız yeterlidir.

TikTok profilinizi yükseltme ve videolarınızı popüler listeler arasına sokmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/tiktok/takipci-satin-al/yabanci

Tiktok Video İndirmek Mümkün Müdür?

Tiktok üzerinden video indirmeniz mümkün değildir. Ancak sizlere önermiş olduğumuz bazı yöntemleri kullanarak videoları indirebilirsiniz.

Tiktok Video İndirmek Ücretli Midir?

Tiktok video indirme programları ve siteleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden gönül rahatlığı ile istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Tiktok Video İndirmek Zararlı Mıdır?

Yazımızda sunduğumuz yöntemlerden faydalanarak videoları indirirseniz herhangi bir şekilde zarar görme riskiniz bulunmayacaktır. Ancak sizde şifre veya kişisel bilgi isteyen sitelerden uzak durmanızı şiddetle öneriyoruz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir