TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok canlı yayın açmanın en kolay yolu işte sizlerle. Son dönemin gözde uygulaması TikTok, kullanıcı açısından oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Ülkemizde de sıkı takipçi sayısı çok fazla olan TikTok, her açıdan video çekme imkanı tanıyor. Bu yazımızda sizler için TikTok canlı yayınlar nasıl yapılır, yolları nelerdir, bunlara bakacağız. TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır? Yakından bakalım.

Her şeyden önce TikTok canlı yayınım neden açılmıyor diye soranları aydınlatalım. TikTok üzerinden canlı yayın yapmak için ilk olarak 1000 takipçi sayınızın olması şart. Yani eğer 1000 takipçiniz yoksa, canlı yayın yapmanız mümkün değil. Bu sayıya ulaştığınız anda, artık sizde canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Zaten bu sayıdan sonra karşınıza ‘Live’ sekmesi çıkacaktır.

TikTok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

TikTok üzerinden canlı yayın yapmak isteyen insan sayısı hiçte az değil. Öyle ki onun heyecanı bile farklıdır. Sizi izlemeye gelen kişilere canlı yayın yapmak, onlara bir şeyler anlatmak oldukça keyiflidir. Ancak ne yazık ki her isteyen, canlı yayın yapamıyor. Bunun nedeni TikTok uygulamasının koyduğu kural. Aslında baktığınızda 1000 takipçisi olmayan kişilerin canlı yayın yapabilmesi birazcık absürt olacak sanki. O zaman bu canlı yayın programı yapmak için mutlaka takipçi sayısını artırmamız gerekiyor. Gelelim, 1000’den fazla takipçisi olan arkadaşlara. (TikTok Destek)

TikTok üzerinden canlı yayın yapmak için izlemeniz gereken adımlar şöyle;

  •  TikTok uygulamasını açıyorsunuz ve karşınıza çıkan + simgesine basıyorsunuz.
  •  Ekranın hemen alt bölümünde Live ve video sekmesini göreceksiniz. Hemen ekranı sola çekip, canlı yayına geçeceksiniz.
  •  Canlı yayını başlatabilmek için önce bir başlık belirleyin. Sonrasında Live olun sekmesine basarak yayını başlatın.

tiktok canlı yayın

TikTok Anlık Yayın Hakkında

TikTok canlı yayın yapabilmek için internet olması, upload hızı (yükleme hızının) iyi olması şart aksi halde, canlı yayın yapmanız zorlaşır. İzleyicileriniz ara ara donan videoyu izlemek zorunda kalır. Açıkçası kimse donan bir videoya uzun süre tahammül etmez. Bu nedenle telefon uygulaması olan TikTok üzerinden yayın yapmak için mutlaka internet hızınızı kontrol edin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tiktok Reklam

Takipçi Sayısını Artırmak

TikTok, dünyanın şuanda en popüler sitelerinden birisidir. Bu nedenle burada tanınmak, Türkiye’nin tamamında tanınmak gibidir. Öyle ki tik tok fenomenlerini tanımayan kimse yoktur. Ancak cihaz üzerinden canlı yayın yapıp, fenomen olmayı hayal ediyorsanız, takipçi sayınızı mutlaka artırmalısınız. İsterseniz takipçi satın alarak, tik tok fenomeni olmak için canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Zor olmadığını, kolay olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz video bağlantısı üzerinden izleyerek de talebinizi gerçekleştirmek için gerekli aşamaları görebilirsiniz.

TikTok izlenme ürünümüzü kullanarak videolarınızı popüler videolar arasına sokabilirsiniz; https://www.instatakipci.com/tiktok/izlenme-satin-al

Tiktok Üzerinden Canlı Yayın Açmak Mümkün Mü?

Tiktok üzerinden tıpkı instagram ve periscope’da olduğu gibi canlı yayın açabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olacak şey sorunsuz bir internet bağlantısıdır.

Tiktok Canlı Yayın Açmak Ücretli Midir?

Tiktok üzerinden canlı yayın açmak herhangi bir şekilde ücret talep edilmeyen bir hizmettir. Hiçbir ödeme yapmadan istediğiniz gibi canlı yayın açabilirsiniz.

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktok canlı yayın açmak çok basittir. Yukarıda ki blog yazımızda bulunan bilgiler ile nasıl Tiktok canlı yayın açabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Tek sahip olmanız gereken bir Tiktok hesabı ve sorunsuz internet hizmeti olacaktır.

Tiktok Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 3 Ortamala: 4.7]
23 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben 1300 takipçiyi geçtim canlı yayın da yapıyorum yalnız canlı yayına misafir alma konusunda bir bilginiz var mı ? Bir türlü çözemedim başkaları yapıyor ben yapamıyorum

    1. Merhabalar, TikTok canlı yayın servisi yalnızca takipçi sayıları ile alakalı değildir. İzlenme ve yorum sayılarınızın da aktif ve yüksek olması gerekmektedir.

    1. Merhaba, Instagram live açmak için sadece takipçi sayılarınız yeterli olmamaktadır. Etkileşim oranlarınızın da yeterli olması gerekmektedir. Beğeni ve yorum sayılarınız önem arz eder.