TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok canlı yayın açmanın en kolay yolu işte sizlerle. Son dönemin gözde uygulaması TikTok, kullanıcı açısından oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Ülkemizde de sıkı takipçi sayısı çok fazla olan TikTok, her açıdan video çekme imkanı tanıyor. Bu yazımızda sizler için TikTok canlı yayınlar nasıl yapılır, yolları nelerdir, bunlara bakacağız.

Her şeyden önce TikTok canlı yayınım neden açılmıyor diye soranları aydınlatalım. TikTok üzerinden canlı yayın yapmak için ilk olarak 1000 takipçi sayınızın olması şart. Yani eğer 1000 takipçiniz yoksa, canlı yayın yapmanız mümkün değil. Bu sayıya ulaştığınız anda, artık sizde canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Zaten bu sayıdan sonra karşınıza ‘Live’ sekmesi çıkacaktır.

TikTok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

TikTok üzerinden canlı yayın yapmak isteyen insan sayısı hiçte az değil. Öyle ki onun heyecanı bile farklıdır. Sizi izlemeye gelen kişilere canlı yayın yapmak, onlara bir şeyler anlatmak oldukça keyiflidir. Ancak ne yazık ki her isteyen, canlı yayın yapamıyor. Bunun nedeni TikTok uygulamasının koyduğu kural. Aslında baktığınızda 1000 takipçisi olmayan kişilerin canlı yayın yapabilmesi birazcık absürt olacak sanki. O zaman bu canlı yayın programı yapmak için mutlaka takipçi sayısını artırmamız gerekiyor. Gelelim, 1000’den fazla takipçisi olan arkadaşlara. (TikTok Destek)

TikTok üzerinden canlı yayın yapmak için izlemeniz gereken adımlar şöyle;

  •  TikTok uygulamasını açıyorsunuz ve karşınıza çıkan + simgesine basıyorsunuz.
  •  Ekranın hemen alt bölümünde Live ve video sekmesini göreceksiniz. Hemen ekranı sola çekip, canlı yayına geçeceksiniz.
  •  Canlı yayını başlatabilmek için önce bir başlık belirleyin. Sonrasında Live olun sekmesine basarak yayını başlatın.

tiktok canlı yayın

TikTok Anlık Yayın Hakkında

TikTok canlı yayın yapabilmek için internet olması, upload hızı (yükleme hızının) iyi olması şart aksi halde, canlı yayın yapmanız zorlaşır. İzleyicileriniz ara ara donan videoyu izlemek zorunda kalır. Açıkçası kimse donan bir videoya uzun süre tahammül etmez. Bu nedenle telefon uygulaması olan TikTok üzerinden yayın yapmak için mutlaka internet hızınızı kontrol edin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Uygulaması Nedir Nasıl Video Çekilir Nasıl Kullanılır?

Takipçi Sayısını Artırmak

TikTok, dünyanın şuanda en popüler sitelerinden birisidir. Bu nedenle burada tanınmak, Türkiye’nin tamamında tanınmak gibidir. Öyle ki tik tok fenomenlerini tanımayan kimse yoktur. Ancak cihaz üzerinden canlı yayın yapıp, fenomen olmayı hayal ediyorsanız, takipçi sayınızı mutlaka artırmalısınız. İsterseniz takipçi satın alarak, tik tok fenomeni olmak için canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Zor olmadığını, kolay olduğunu göreceksiniz.

TikTok izlenme ürünümüzü kullanarak videolarınızı popüler videolar arasına sokabilirsiniz; https://www.instatakipci.com/tiktok/izlenme-satin-al

Tiktok Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir