TikTok Düet Nedir Nasıl Yapılır?

TikTok Düet Nedir Nasıl Yapılır?

TikTok düet, kullanıcıların birlikte video çekebildiği yöntemlere verilen isimdir. TikTok videolarını arkadaşlarıyla birlikte çekmek isteyenler bu yöntemle, eğlenceli videolar çekebiliyorlar. TikTok düet video nasıl çekilir, TikTok düet videoları nasıl oluşturulur, merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

TikTok tüm dünya tarafından sevilen son dönemlerin en popüler uygulamalarından biridir. Dolayısıyla TikTok kullanıcıları video çekmek, fenomen olmak konuları hakkında oldukça meraklıdırlar. TikTok düette tanınmak için önemli bir aşamadır. Sizden takipçisi daha çok olan bir kullanıcıyla düet yaptığınızı düşünün, bu size ister istemez popüler olma yollarını açacaktır. Hadi o zaman ne bekliyoruz, düet video çekimi nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya devam edelim.

TikTok Düet Videolar Nasıl Çekilebilir?

Sizde Tik Tok üzerinde düet video çekmek istiyorsanız, çekeceğiniz kişiyle aynı ortamda bulunmanıza gerek yok. Tik Tok uygulamasının kendi düet işlemiyle Tik Tok video yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan adımları izleyip, TikTok düet video çekmeye başlayabilirsiniz. (TikTok)

  •   TikTok düet yapmak istiyorsanız, ilk olarak daha önce paylaşılan videoyu seçmeniz gerekiyor.
  •   Video sayfasında ‘paylaş’ butonuna basın.
  •   Karşınızda birkaç seçenek çıkacak. O seçenekler içerisinde ‘düet’ seçeneğini seçmeniz yeterli.
  •   Bastığınız anda ekran iki yana bölünecek. Seçtiğiniz video ile siz ayrı ayrı ekranlarda olacaksınız. Düet yapmaya başlamak için kayıt tuşuna basmanız yeterli olacak.

tiktok düet

Düet bittikten sonra, yaptığınız videoyu kendi sayfanızda paylaşabilirsiniz. Upload hızınıza göre, video sayfanıza eklenecektir. Tik Tok fenomenlerinin birçoğu düet yoluyla ünlenmiştir. Bunu da bir kenara not edin. Ancak bir video ile düet yapabilmek için o videonun da düet yapma izni olması gereklidir.

tiktok düet yapma

Neden Düet Video Çekemiyorum?

Tik Tok uygulamasında kişinin bilgisi dışında pek çok şey yapılamaz. Özellikle arkadaşlarınızla düet video çekmek istiyorsanız, çekilmiş videonun da düete açık olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer video düet yapmaya açık değilse ne yazık ki düet yapamayacaksınız. Yani düet yapamamanın nedeni, budur. İsterseniz izin isteyerek düet video hazırlayabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Uygulaması Nedir Nasıl Video Çekilir Nasıl Kullanılır?

TikTok Üzerinden Ünlü Olmak

Günümüzün en popüler sosyal medya araçlarından birisi olan Tik Tokta takipçi sistemi vardır. Yani ne kadar çok takipçiniz varsa, o kadar önemli ve duyulan kişi sizsiniz demektir. Zamanla ünlü olmayı beklemek istemiyorsanız, ya önemli bir fenomenle düet yapmalısınız ya da takipçi satın almalısınız. Takipçi satın aldığınızda, hesabınızın önemli yerlere geldiğini görebilirsiniz. Unutmayın her şey sizin elinizde.

Sitemizden TikTok ürünlerine ulaşabilirsiniz; https://www.instatakipci.com/tiktok/begeni-satin-al/turk

Tiktok Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir