TikTok Müşteri Hizmetleri ve Destek Hattı

TikTok Müşteri Hizmetleri ve Destek Hattı

Çıktığı günden bu yana kendisi gibi olan pek çok video paylaşım sitelerini geride bırakmış olan Tiktok, günümüzde oldukça yaygın kullanılan uygulamalardan oldu. Milyonlarca insan her dakika, Tiktok’da inanılmaz derecede bilgilendirici, eğlendirici ya da  farklı konular üzerinde videolar çekmektedir. Dünya üzerinde en popüler uygulamalardan biri olan Tiktok, kullanıcı adaylarına reklamlar aracılığı ile de ulaşabilmektedir. Bu kadar fazla kullanıcıya sahipken haliyle Tiktok’da bir problem yaşadığınızda arayabileceğiniz herhangi bir numara bulunmamakta; bunun için uygulama üzerinden ya da web siteleri üzerinden şikayette bulunabilir veya e-posta aracılığı ile şikayet bildirebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz Tiktok iletişim adresleri ise şunlar:

Tiktok Çin menşeili bir uygulama; bu sebeple destek yardım hattı ve müşteri hizmetleri ile manuel olarak yazışabilmek için ve aynı şekilde e-postalar için İngilizce mail atmanız ve yazışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Destek yardım talebini Tiktok uygulaması üzerinden, kendi hesabınıza giriş yaparak da gerçekleştirebilirsiniz. Destek yardım hattında Türkçe dili gözükse de, maalesef yardım talebini alabilecek kadar olan kısma kadar dahi dil desteği vermemektedir. Yalnızca ana başlıklar Türkçe sunulmaktadır.

Tiktok Müşteri Hizmetlerine Uygulama Üzerinden Sorun Bildirimi

Tiktok’da kullanıcı olarak herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya rahatsız olduğunuz bir konu/içerik varsa, müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilirsiniz. Özellikle hesabınızla ilgili bir sorununuz varsa ya da hesabınız kapatıldıysa uygulama üzerinden kolay bir şekilde şunları yapabilirsiniz:

  • Tiktok uygulamasını açıp alt kısımdaki profilim simgesine dokunun
  • İkinci resimde ‘Devam Etmek İçin Bir Tiktok Hesabına İhtiyacınız Var’ panelinin sağındaki soru işaretine tıklayın
  • Çıkan üçüncü ekranda, sorununuz ile ilgili seçeneği seçin
  • Problemi bildirin veya rapor edin.
tiktok müşteri hizmetleri

Tiktok Destek Yardım Hattı

Son zamanlarda sıklıkla merak edilen TikTok müşteri hizmetleri ile nasıl iletişim kurulur? Tiktok müşteri hizmetlerinin (ya da iletişim hizmetlerinin) ayrıca bir web adresi de bulunmaktadır. Bu Tiktok destek ve yardım hattı sitesidir. Destek ve yardım hattına support.tiktok.com adresinden kolaylıkla erişebilir; sorunlarınızı ya da sorularınızı rahatlıkla çözebilirsiniz. Türkçe dil desteği tam olarak bulunmamaktadır; Türkçe dili ‘Diller’ bölümünde bulunsa da, sitenin her bölümünü Türkçe’ye çevirmemektedir. Bu bazı kullanıcılar için problem oluşturabilir. Bu destek yardım hattı web sitesi üzerinden, hesabınız ve hesap ayarlarınızla ilgili bildirimlerde ve değişikliklerde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda gizlilik ve güvenlik ayarları, şifre değişiklikleri ve genel güvenlik kontrollerini yapabilirsiniz. Ayrıca burada ‘For Parents’ yani ebeveyn güvenlik özelliği de bulunmaktadır. Tiktok kullanımıyla ilgili efektleri ekleme, kreatif videolar için gerekli özellikleri ve diğer video hususları ile ilgili her şeyi buradan halledebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Para Kazanma Yöntemleri

Bunun dışında Tiktok destek yardım hattına uygulama üzerinden de erişebilir, farklı konular üzerinde bildirmek istediğiniz durumları yukarıda belirtilen e-postalar aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Tiktok Takipçi satın al hizmetimizi kullanarak hesap popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

TikTok Canlı Destek Hattı Var mı?

TikTok kullanıcılara canlı destek hizmeti sunmamaktatır. Sadece mail üzerinden gelen yardım isteklerine cevap vermektedir.

TikTok Kaç Kişi Tarafından Kullanılıyor?

TikTok dünya üzerinde yaklaşık olarak 500 milyon kullanıcıya sahiptir. Ülkemizde ise yaklaşık 30 milyon kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

TikTok Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

TikTok müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için blog yazımızdan sizlere sunmuş olduğumuz yöntemleri deneyebilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir