TikTok Uygulaması Nedir Nasıl Video Çekilir Nasıl Kullanılır?

TikTok Uygulaması Nedir Nasıl Video Çekilir Nasıl Kullanılır?

Sosyal sistemlerin yeni fenomeni TikTok uygulaması, çok hızlı büyümesi ve ilginç videolarıyla uzun süredir gündemde yer alıyor. Çok genç bir kitleye sahip olan video, mizah içerikli dans videolarıyla ön plana çıkıyor. Tabi sadece bu tür değil, daha ilginç videolarla da karşılaşabilirsiniz. Eğer TikTok uygulaması henüz keşfetmiş iseniz, video çekme, videoları kaydetmeyle ilgili yazımızı okumanızı öneriyoruz. İyi okumalar diliyoruz.

TikTok Video Çekme

Tik Tok uygulamasında video çekmek aslında çok basit. Ancak uygulamaya henüz yeni üye olduysanız, birazcık zorlanabilirsiniz. Bu nedenle hiç zorlanmayın diye, size bu yazıyı hazırladık. İşte size adım adım TikTok video çekme işlemi yapma.

  •   İlk olarak yapmamız gerekeni, yani uygulamayı açma işlemini yapmamız gerekiyor.
  •   Uygulama açıldığında sizin de far edebileceğiniz alt bölümde + simgesi bulunuyor.
  •   Bu simgeye bastıktan sonra zaten karşımıza video ekranı çıkacak. Artık sizde ortada yer alan kırmızı butona basıp, kısa video çekimine başlayabilirsiniz.

tiktok uygulaması

TikTok Video Kaydetme

TikTok kullanıcılarının belki de en çok merak ettikleri soru, başkalarının videolarını nasıl galeri bölümüne kaydederim oluyor. TikTok video kaydetme sorunuza hemen cevap verelim. Adım adım takip ederek, artık sizde rahatça istediğiniz videoyu galeri bölümüne kaydedebilirsiniz. (TikTok Destek)

  •  İlk yapmanız gereken şey indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamak olacak. Hemen ardından dikey konumda ekranın alt kısmında yer alan ‘Paylaş’ simgesini buluyoruz.
  •   Paylaş butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere çıkacaktır. Buradan ‘bağlantıyı kopyala’ diyoruz. Sizde bu görünmüyorsa ekranınızı sola doğru kaydırın, görünecektir.
  •   İndirmeye çalıştığımız video bağlantısını kopyaladıktan hemen sonra, TİKTok uygulaması açıyoruz ve hemen ardından arama kutucuğuna bu bağlantı adresini yapıştırıyoruz. Arama butonuna tıklıyoruz.
  •   Bir başka pencere açılıyor. Buradan da ‘Download Video’ seçeneğine bakıyoruz. Artık video galeriye inmeye başlıyor.

TikTok Video Kırpma

İnsanlar ünlü olmak adına video çekiyor, paylaşıyor ve takipçi sayılarını artırıyorlar. Uygulama içerisinde TikTok video kırpma sorusu da çok sorulmaya başladı. TikTok video kırpma işlemleri için android üzerinden bazı programlar indirebilirsiniz. Bunlar; InShot, Funimate, Timbre şeklinde ilerliyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Düet Nedir Nasıl Yapılır?

TikTok Ünlü Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

TikTok uygulamasını keşfettiğinizde etrafınızda birçok fenomenin olduğunu görebilirsiniz. Sizde onlardan biri olabilir misiniz? Tabi ki evet. Sadece biraz istemeniz yeterli. Bu arada TikTok için takipçi satın alarak sesinizi çok daha çabuk çıkarabilirsiniz. Yani çok daha erken bir ‘TikTok Ünlüsü’ olabilirsiniz. TikTok fenomeni olmak için takipçilerinizi hızla arttırmanız gerekmektedir.

Takipçi kitlenizi hızla büyütmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/tiktok/takipci-satin-al

Tiktok Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir