Tinder kullanımı

Tinder Dev Bir Anlaşma İle Instagram Desteğini Aldı

Sosyal medya hayatımızın hemen her alanına girmeye başladı. Özellikle son dönemde bu durumu daha net bir şekilde yaşar hale geldik. Artık çiftlerin tanışma ortamı bile sosyal medya oldu. Hal böyle olunca bu alanda da hizmet veren yeni sosyal medya uygulamaları ortaya çıkmaya başladı. İşte bu uygulamalardan biri de Tinder. Aslında modern bir çöpçatanlık uygulaması olarak nitelendire bileceğimiz Tinder sosyal medya alanında yer alan en ilginç uygulamalardan bir tanesi. Tinder’in özelliği ise şu, belli km içerisinde olan kişileri birbirleri ile eşleştirmesi. Yani diyelim ki siz bir yaş grubunda A bölgesinde yaşayan bir erkeksiniz. Tinder’e üye olduğunuzda A bölgesine en yakın olan ve size en uygun kriterlere sahip olan bayan bir kullanıcı ile eşleştiriliyorsunuz.

Bundan sonrası ise uygulama üzerinden sohbet edebiliyorsunuz. İşte bu şekilde farklı yapısı ile bir anda tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Tinder son zamanlarda büyük bir yatırıma daha imza attı. Söz konusu bu yatırım ise şimdilerin en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram ile ilgili oldu. Instagram ile bir anlaşma imzalayan Tinder artık kullanıcıların Instagram hesaplarını uygulamaya bağlamasına olanak verir hale geldi. Uygulamaya Instagram hesabını bağlayan kullanıcılar ise resimlerini de profillerinde kullanabilir hale geldi. Birçok kullanıcının karşısında ki kişinin resimlerini görmesini sağlayacak olan yeni anlaşma hakkında ise ilk tepkiler oldukça olumlu oldu. Kısa zamanda bu anlaşma ile Tinder’ıin kullanıcı sayısının da artması bekleniyor.

Tinder Dev Bir Anlaşma İle Instagram Desteğini Aldı
4.2 (84.62%) 26 votes

Bir önceki yazımız olan Tuba Büyüküstün’den Final Mesajı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Kara Para AŞk final ve Tuba Büyüküstün hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gerçek Instagram Takipçisi Satın Almak Ne Gibi Faydalar Sağlar?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir