Instagram ünlüler

Tolga Karayel’den İlginç Instagram Paylaşımları Geldi

Survivor yarışması ile bir anda tekrar gündeme gelen ünlü oyuncu Tolga Karayel Instagram’ı da en aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Son günlerde eşi ile boşanacakları yönünde haberler çıkan ünlü isim bu konu hakkında da Instagram paylaşımları yapmayı ihmal etmedi. İlk etapta sürekli olarak haberleri yalanlayan ünlü oyuncu şuan için kesin olarak boşanacakları yönünde çıkan haberler hakkında bir yalanlama yapmadı. Eşinin defalarca aldattığı yönünde iddialara da net bir cevap vermeyen Tolga Karayel son yaptığı Instagram paylaşımı ile adeta duruma bir açıklık getirdi.

Söz konusu paylaşımda kullandığı “Erkekler ucuz kadınları sever, onlarla daha iyi vakit geçirir. Çünkü kendilerini pahalı görmek gibi bir aptalca düşünceye kapılırlar onların yanında… Aldatmalar da buradan çıkar genelde… Dünya zor bir yer değil, anlayana yani.” İfadeleri nedeniyle büyük tepki toplayan ünlü oyuncu henüz konu ile ilgili bir açıklamada yapmadı. Kimi kast ederek ya da hangi konu üzerine bu tarz bir paylaşım yapma gereği duyduğu anlaşılamayan Tolga Karayel’in Instagram hesabına tepki mesajları da yağdırılıyor. Ünlü oyuncu ise hiçbir mesaja cevap vermezken paylaşımı da hesabından kaldırmadı. Eşi ile boşanma konusunda da bir bilgi vermeyen Karayel’in yakın zamanda boşanma haberi de gelecek gibi gözüküyor.

Tolga Karayel’den İlginç Instagram Paylaşımları Geldi
4.4 (88.46%) 149 votes

Bir önceki yazımız olan Hülya Avşar’dan Eski Eşe Destek başlıklı makalemizde Hülya Avşar, Hülya Avşar Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Bad Request 400 Hatası Nedir, Nasıl Çözülür?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir